Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Milletvekili Mehmet Uçum Şeker Fabrikası Sorununa El Attı

Giriş Tarihi: 10.7.2015 17:48 Güncelleme Tarihi: 10.7.2015 23:59
AK Parti Milletvekili Mehmet Uçum, Kars Şeker Fabrikasıyla ilgili olarak Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Sami Ölmeztoprak’la bir görüşme yaptı.
Uçum, yaptığı görüşmede genel olarak şeker fabrikalarına ilişkin görüş alışverişinin yanı sıra Kars Şeker Fabrikası’nın durumu özel olarak ele alındı.
Şeker Fabrikaları Genel Müdürü Sami Ölmeztoprak ile yapılan görüşmenin ardından açıklama yapan Uçum; “Genel Müdürümüz Kars Şeker Fabrikası’nın kampanya yapması konusunda pozitif bir bakış açısına sahip” dedi.
Uçum şöyle devam etti: “Genel Müdürümüz zaten stratejilerini fabrikaları çalıştırma üzerine kurduklarını bir kez daha vurguladı. Ürün rekoltesi ve diğer verilerle birlikte her fabrikanın durumunun Yönetim Kurulunda ele alındığını ve Kars’ın işleme süreçlerinin yetkinliğine de dikkat çekti.”
Her yıl Ağustos ayı içinde Fabrika Kampanyalarıyla ilgili Yönetim Kurulu’nun karar verdiği bilgisini aldığını belirten Uçum, Kars’a ilişkin pozitif yaklaşımından dolayı Şeker Fabrikaları Genel Müdürü Sami Ölmeztoprak’a teşekkür etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Milletvekili Mehmet Uçum Şeker Fabrikası Sorununa El Attı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN