Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kapalı Yüzme Havuzu İnşaatı Tamamlanıyor

Giriş Tarihi: 11.7.2015 13:48 Güncelleme Tarihi: 13.7.2015 09:04
AK Parti Milletvekili Mehmet Uçum, ’ta inşaatı tamamlanmak üzere olan 500 Seyirci Kapasiteli Kapalı Yüzme Havuzu ilgili açıklama yaptı.
Havuzun kısa sürede bitirilerek Karslıların hizmetine sokulacağını ifade eden Milletvekili Mehmet Uçum, “500 seyirci kapasiteli Kars Kapalı Yüzme Havuzu ihalesi Spor Genel Müdürlüğü tarafından 05.03.2013 tarihinde yapılmıştır. 4.035,000,00 TL. sözleşme bedeliyle yüklenici firma ile 29.05.2013 tarihinde sözleşme imzalanmış. Şuan inşaatın fiziki gerçekleşme oranı yüzde 95 civarında olup iş tamamlanmak üzeredir” dedi.
Kars Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta ile konuyla ilgili görüştüğünü belirten AK Parti Milletvekili Mehmet Uçum, Karaçanta’nın havuzun imar yolunun açılması ve kanalizasyon hattının çekilmesi için hazırlık işlemlerinin devam ettiği bilgisini edindiğini, kanalizasyon inşaatının ihalesinin önümüzdeki hafta yapılacağı kaydetti.
İhaleden sonra işin çok kısa sürede bitirileceğini ve devamında yolun tamamlanacağı sözünü de Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta’dan aldığına dikkat çeken Uçum, Kars’a yönelik tüm hizmetlerde Kars’a katkı yapacak tüm işlerde en ufak çaba gösteren tüm kişi ve kuruluşlarla parti ayrımı yapmadan işbirliğine devam edeceğini sözlerine ekledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kars Kapalı Yüzme Havuzu İnşaatı Tamamlanıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN