Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kip, Evin Plaza Alışveriş Merkezi’nde Açıldı

Giriş Tarihi: 14.7.2015 18:18 Güncelleme Tarihi: 15.7.2015 17:11
Kip, Evin Plaza Alışveriş Merkezi’nde Açıldı
KİP, modern ve yeni konseptiyle Evin Plaza Alışveriş Merkezi’nde halkın hizmetine açıldı.
Evin Plaza Alışveriş Merkezi’nde düzenlen açılış törenine Kars Valisi Günay Özdemir, Cumhuriyet Başsavcısı Serdar Durmuş, Emniyet Müdürü Faruk Karaduman, Kafkas Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sami Özcan, Belediye Özel Kalem Müdürü Muhammet Koç, Gürmen Group Giyim San. Tic. AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı Remzi Gür, Evin Plaza Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demir ve çok sayıda davetiler katıldı.
Açılış töreninde bir konuşma yapan Gürmen Group Giyim San. Tic. AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı Remzi Gür, dünya markası olmaya çalışan bir şirket olduğunu, yurtdışında yirmiden fazla ülkede mağazalarının bulunduğunu, Türkiye’de ise yüzden fazla mağazalarının bulunduğunu belirtti.
Başkan Gür, “Tekstil ağırlıklı 3 bine yakın çalışanımız var. Kars’a biraz geç geldik. Ama Kars’ın uzaklığından değil, doğrusu bizim tembelliğimizden diyeyim. Kars’a da bu güzel ürünleri getirerek, dostlarımızla, arkadaşlarımızla birlikte Evin Plaza’da açmış bulunmaktayız, sizlerle birlikte. İnşallah memleketimize, milletimize, Karsımıza, herkese hayırlı olur, uğurlu olur. Bol bereketli kazançlar temenni ediyoruz” dedi.
Dünya markasının güzel bir şey olduğunu belirten Kars Valisi Günay Özdemir “Yalnız dünya markası olmanın tabi Türkiye açısından da önemli özellikleri var. Eğer siz Edirne’den Kars’a şube açmadıysanız dünya markası olması çok fazla bir önemi olmadığını düşünüyoruz. Çünkü öncelikle Türkiye’nin her tarafında şubeleriniz olsun ki, mağazalarınız olsun ki, siz dünya markası olduğunuzun bir kanıtı olduğunu düşünüyoruz. Onun için artık siz Kars’a da böyle bir şube açmakla gerçekten dünya markası bir ürün olduğunuzu biz Karslılar olarak da, Kars Valisi olarak da biz bunu zaten biliyorduk ama Kars olarak da tescillemiş olduk. Kars, geleceği parlak bir ilimiz. Çünkü Bakü-Tiflis-Kars demiryoluyla Kafkasya’ya açılan bir ilimiz. Onun için ileride gelecek 5 yıl içerisinde Kars’ın bölgenin ticaret merkezi olma potansiyeli var. Siz bu konuyla da, gerçekten ileriyi gören bir işadamı olarak bu Kars’a birçok firmadan daha önce geldiniz. Teşekkür ediyoruz. Hayırlı olsun diyorum” diye konuştu.
Yapılan konuşmaların ardından protokol üyeleri ve davetliler, mağazayı gezerek ürünler hakkında bilgiler alarak alış-veriş yaptılar.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kip, Evin Plaza Alışveriş Merkezi’nde Açıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN