Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Parti Milletvekili Mehmet Uçum;

Giriş Tarihi: 16.7.2015 17:18 Güncelleme Tarihi: 20.7.2015 09:01
AK Parti Kars Milletvekili Mehmet Uçum;
AK Parti Milletvekili Av. Mehmet Uçum, Türkiye ve bölge açısından bu yüzyıldaki geleceğin nasıl şekilleneceğini belirleyecek zamanlarda yaşındığını belirtti.
Uçum Türkiye olarak, Anadolu’nun tarihinden gelen büyük insanlık felsefesinin gücüne ve kapsayıcılığına bugün her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyulduğunu söyledi.
Ramazan Bayramı dolayısıyla açıklamalarda bulunan AK Parti Kars Milletvekili Av. Mehmet Uçum, “Bugün Anadolu halkları arasındaki bin yıllık ittifakı bozmaya çalışan güçlerle karşı karşıyayız. Bugün Anadolu’nun et ve kemik gibi iç içe geçmiş sosyal dokusunu parçalamaya çalışan operasyonlara maruz kalıyoruz. Böyle bir zamanda Türkiye halklarının barış ve birlik içinde olması kendimizi korumanın tek ve gerçek yoludur. Ancak barışımızı sağlayarak birliğimizi koruyup güçlendirerek Anadolu halklarının Türkiye toplumuna dönüşümünü sağlayabiliriz. Ve ancak halklarımızın bileşeni olan toplum üzerinden Türkiye Milletinin yeniden inşa sürecini tamamlayabiliriz” dedi.
Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Kars halkının bayramını kutlayan Uçum, şunları kaydetti:
“İşte böylesine tarihi bir inşa sürecinde bayramlarımızın pozitif rolü sosyal bütünleşmemiz açısından son derece önemlidir. Bu bayramın, bütün bayramlarımızın, ülkemize ait tüm yapıcı ve geleceğe uzanan geleneklerimiz, göreneklerimiz ve değerlerimizin barışımızı sağlamaya, birliğimizi güçlendirmeye katkı sunacağına inanıyorum.”
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti Kars Milletvekili Mehmet Uçum;
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN