Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Birlik Vakfı Şube Başkanı Özgür Turhan Bayram Mesajı

Giriş Tarihi: 16.7.2015 17:18 Güncelleme Tarihi: 20.7.2015 09:01
Birlik Vakfı Şube Başkanı Özgür Turhan, Ramazan Bayramına ulaşmanın huzur ve sevincini yaşadıklarını belirtti.
Birlik Vakfı Kars Şube Başkanı Özgür Turhan, Ramazan Bayarmı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Turhan yayımladığı mesajında; “Evveli rahmet, ortası mağfiret ve sonu azaptan kurtuluş olan mübarek Ramazan ayını geride bırakarak, sevgimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu, hüznümüzü paylaşma ve bütün bir toplum olarak önemli kaynaşma günlerimizden olan ve İslam dininin özel günlerinden biri olan Mübarek Ramazan Bayrama ulaşmanın huzur ve sevincini hep birlikte yaşıyoruz” dedi.
Karslılarla birlikte bir bayramı daha yaşayacak olmanın mutluluğu içerisinde olduğunu ifade eden Özgür Turhan, mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Bu mübarek günde, dinimizin tavsiye ettiği gibi herkesin birbiriyle kucaklaşmanı; dargınlık ve küskünlüklerin kenarda kaldığı bir bayram görmeyi temenni ediyorum. İslam aleminde yardım, dayanışma ve şefkat duygularının zirveye çıktığı bayram günlerinin neşe dolu geçmesini diliyorum. Ramazan Bayramının, barış ve huzur içerisinde geçmesi temennilerimle, tüm İslam aleminin ve Milletimizin bu güzel bayramını tebrik ediyor, daha nice mutlu ve sağlıklı bayramlara hep birlikte ulaşmayı Allah’tan temenni ediyorum.”
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Birlik Vakfı Kars Şube Başkanı Özgür Turhan Bayram Mesajı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN