Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sarıkamış Belediye Başkanı Toksoy, Basın Bayramı Mesajı

Giriş Tarihi: 24.7.2015 09:08 Güncelleme Tarihi: 24.7.2015 11:58
Sarıkamış Belediye Başkanı Göksal Toksoy,"24 Temmuz Basın Bayramı" dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Başkan Toksoy yayımladığı mesajında, basının, çağdaş demokrasilerin vazgeçilmez unsuru olduğunu, dünyanın dört bir yanında cereyan eden gelişmeleri kamuoyuna doğru, tarafsız ve en hızlı bir şekilde aktarma konusunda önemli bir misyon üstlendiğini belirtti.
Demokratikleşmenin özgür, bağımsız ve tarafsız basınla daha sağlam temellere oturtulacağını ifade eden Belediye Başkanı Göksal Toksoy, “Ülkelerin gelişmesi ve kalkınmasında toplumsal bilinç oluşmasında yazılı ve görsel medyanın önemi her geçen gün artmaktadır. Burada önemli olan gazetecilik mesleğinin ahlaklı, toplumun değer yargılarıyla örtüşen şekilde yapılarak toplumsal bilincin ve demokrasinin gelişmesine katkı sunmaktır. Basın mensuplarının kişilik haklarına saygılı, gerçek tarafsız yalın habercilik anlayışıyla görev yapması toplumumuzda hoşgörü adalet ve doğrulunun tesisinde çok ciddi etkisi olacaktır. Bu görev ve sorumluluk bilinciyle mesleklerini icra eden gazeteci arkadaşlarımıza da kamu kurumlarının, vatandaşların destek vermesi, yardımcı olması lazım” dedi.
Toksoy mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Bu vesileyle öncelikle Sarıkamış ve bölgesinde, yurt içi ve yurt dışında halkın ortak sesini, doğru ve ilkeli habercilik anlayışıyla dile getirip, kamuoyunun beklentilerini yansıtmak suretiyle gece gündüz fedakarca çalışan, bütün basın emekçilerinin bayramını kutluyorum.”
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sarıkamış Belediye Başkanı Toksoy, Basın Bayramı Mesajı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN