Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkan Acar Çiftçileri Uyardı; ’Son Gün 30 Haziran’

Giriş Tarihi: 20.3.2015 11:58 Güncelleme Tarihi: 20.3.2015 16:27
Başkan Acar Çiftçileri Uyardı; ’Son Gün 30 Haziran’
Bozkurt Ziraat Odası Başkanı Mehmet Acarı, mazot, gübre ve toprak analizi desteklemelerinde başvuru süresinin 30 Haziran 2015 tarihine kadar uzatıldığını bildirerek, “Üreticilerimiz, 30 Haziran’a kadar başvurularını mutlaka yapmalı ve desteklemelerden yararlanmalıdır” dedi.
Acar, yaptığı açıklamada Çiftçi Kayıt Sistemine dâhil olan ve şimdiye kadar hiç kaydı bulunmayan çiftçilere mazot, gübre ve toprak analizi destekleme ödemesi yapılmasına ilişkin Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tebliğine göre sürenin 30 Haziran 2015 tarihine kadar uzatıldığını hatırlattı. Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren bu değişiklikle; mazot, gübre ve toprak analizi desteğinden faydalanmak isteyen çiftçiler, 30 Haziran 2015 günü mesai saati bitimine kadar ilçe müdürlüklerine başvuru yapacaklar.
Acar, çeşitli sebeplerle daha önce belirlenen sürede başvurusunu yapamayan üreticilerin yapılan bu süre uzatımını fırsat bilerek başvurularını 30 Haziran’a kadar mutlaka yaptırmalarını, aksi takdirde desteklerden yararlanamayacaklarını belirtti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Acar Çiftçileri Uyardı; ’Son Gün 30 Haziran’
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN