Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ağlı Belediyesi’nde Sözleşme Sevinci

Giriş Tarihi: 26.3.2015 15:08 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
Ağlı Belediyesi’nde Sözleşme Sevinci
Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren yerel yönetim hizmet koluna ilişkin mali ve sosyal haklara dair toplu sözleşme tasarısının yasalaşmasının ardından, Ağlı Belediye Başkanı Şahin Çolak memuruna destek olmaya devam ediyor.
Yerel Hizmet Sen iş koluna bağlı kamu çalışanları için sosyal haklar genişletildi. Çalışanların maddi anlamda ki iyileştirmeler yapılarak geçim şartları iyileştirildi. Ağlı Belediyesi ile Türk Yerel Hizmet-Sen Sendikası arasında sosyal denge sözleşmesi yapıldı. Belediye Başkanı Şahin Çolak; “Bu sözleşme ile memurlarımıza biraz da olsa destek olmayı amaçladık. Belediyemiz yirmi dört saat çalışmayı gerektirecek bir kurumdur. Memurlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
Yerel Hizmet Sen Şube Başkanı Hikmet Çıvgın konu ile ilgili yaptığı kısa açıklamada ise; “Sayın Başkanımıza, Meclisimizin değerli üyelerine ve emeği geçen tüm birim şube müdürlerine teşekkür ediyorum ,imzalanan sözleşme gereğince memurlar belli bir oranda iyileştirmeye kavuştu ‘’ ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ağlı Belediyesi’nde Sözleşme Sevinci
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN