Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kapıder Derneği Kuzka İle Güç Birliğine Gitti

Giriş Tarihi: 17.6.2015 08:38 Güncelleme Tarihi: 17.6.2015 11:55
Kapıder Derneği Kuzka İle Güç Birliğine Gitti
’nun Tosya ilçesinde, Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı ile Tosya Kapıder derneği işbirliğinde proje bilgilendirme toplantısı düzenledi.
Kuzka Genel Sekreteri Ramazan Çağlar ve Uzman Vedide Zeynep Ünal’ın katılımıyla gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısı Tosya Ticaret ve Sanayi Odası lokalinde düzenlendi. Toplantıya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Ekşi, ve Kapıder dernek üyesi firma yöneticileri katıldı. Kapıder derneğinin kurulmasının ardından faaliyete başlayan kapı üreticileri Kuzka destekleri, proje hazırlama, yeni düzenlemeler konusunda dernek çatısı altında Kuzka işbirliğinde bilgilendirme toplantısı düzenledi.
Toplantıda Kuzka Genel Sekreteri Ramazan Çağlar dernek üyesi tüzel kişi firma yönetici ve temsilcilerine Kuzka proje destekleri, yurt dışı fuarlara katılım destekleri ve kapıların yangın dayanıklılık testlerine kadar Kuzka tarafından desteklenen alanlar ve projeler hakkında bilgi verildi.
Toplantıda ayrıca ASO ve İSO tarafından hazırlanan kapıda standart mevzuatı taslağı konusunda üyelerin düşünce ve görüşlerinin Kapıder ve Tosya Sanayi Odası tarafından TOBB’a gönderileceği belirtilerek üyelerin kapıda standart mevzuatı hakkında görüşlerinin bildirilmesi istendi.
Toplantı soruların cevaplandırılmasıyla sona erdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kapıder Derneği Kuzka İle Güç Birliğine Gitti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN