Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Finali Nevşehir Teknik Gezisi İle Noktaladılar

Giriş Tarihi: 22.6.2015 15:28 Güncelleme Tarihi: 22.6.2015 15:46
Finali Nevşehir Teknik Gezisi İle Noktaladılar
Küre Kaymakamlığı AR-GE ve Proje Koordinasyon Birimi tarafından düzenlenen Küreversiteli-4 Projesi düzenlenen Nevşehir Teknik Gezisi ile final gerçekleştirdi.
Değerler ve Farkındalık Eğitimi,Seminer-Söyleşi ile Sosyal Projelerin gerçekleştirildiği projeninin 4’ncü etkinliğinde Küre Meslek Yüksek Okulu Lojistik 1. ve 2. sınıf öğrencilerinden 15 öğrenci yer aldı. Her hafta Salı ve Perşembe günleri gerçekleştirilen çalışmalarda Küre Kaymakamlığı adına Gülnahar Taşpınar,Saim Turan,Sevcan Tin; Küre Meslek Yüksek Okulu adına ise Müdür Yardımcısı Erdem Çakıl’ın üstlendiği projede Küre Kaymakamı Şahin Kazancı programın her aşamasında destek verdi.
Programın amacı olarak, Küre’de okuyan üniversite öğrencilerine yaşadıkları yerin değerlerini tanıması,sosyal hayat ile iş hayatında ki değerlerin farkındalığının sağlanması ve mesleki etiğin ,bilincin oluşturlması olarak ifade edildi. Özel ve kamu kurumlarından çeşitli uzmanların seminerler ve konferanslar verdiği etkinlikte, Küre Halk Eğitim ise iş hayatında iletişim ,sosyal hayatta iletişim ve mesleki etigi konularında sertifika programlarıyla katkıda bulundu.
Program kapsamında, Seminer ve Söyleşiler, Değerler Eğitimi ve Sosyal Projeler yer aldığı Küreversiteliler -4 Projesi finali Nevşehir Kültür Gezisi ile noktaladı.Gezi koordinatörlüğünü Küre Kaymakamlığı adına Sevcan Tin, Küre MYO adına Erdem Çakıl’ın düzenlediği Kültür Gezisi’nde Nevşehir’in Doruk İlçesi’nde bulunan yeraltı şehri ’’ Aziz Theodoros Trion Kilisesi’’ ziyaret edildi. Küre de bir dönem vekil Kaymakam olarak görev yapmış olan ve şuan Derinkuyu Kaymakamı Selman Kibaroğlu ve Belediye Başkanı Ahmet Balcı tarafından gezdirildi.
Kapadokya,Uçhisar Kalesi,Güvercin Vadisi,Avanos daki Güray Müzesi gezinde Derinkuyu Emniyet Amiri Mehmet Altay tarafından gezdirildi.Gezide sonunda ise Ürgüp Kaymakamı Alper Balcı Küreversitelilerin kaldığı Uset Oteli ziyaret gerçekleştirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Finali Nevşehir Teknik Gezisi İle Noktaladılar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN