Hâkim Yalçın Anar’a Veda Yemeği

Giriş Tarihi: 26.6.2015 16:18 Güncelleme Tarihi: 26.6.2015 17:12
Hâkim Yalçın Anar’a Veda Yemeği
’nun Cide ilçesinde iki yıldır görev yapan, 2015 adli yargı yılı yaz kararnamesi ile Cide Adliyesi’nden tayini çıkan hâkim Yalçın Anar için veda yemeği düzenlendi.
Cide Belediye Tesislerinde düzenlenen veda yemeğine, ilçe Kaymakamı Fatih Demir, Belediye Başkanı Nejdet Demir, AK Parti İlçe Başkanı Hüseyin Ergün, ilçe Emniyet Müdürü Engin Süngü, Yazı İşleri Müdürü Şefik Salcı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Davut Çalışkan, Dr. Kenan Baş, adliye çalışanları ve muhtarlar katıldı. Yemekte Belediye Başkanı Nejdet Demir, İlçe Başkanı Hüseyin Ergün ve Kaymakam Fatih Demir birer konuşma yapıp, Cide’de ki görev süresince hizmetlerinden dolayı Hâkim Anar’a teşekkür ettiler.
Yalçın Anar ise görev süresince Cide’de güzel anıları olduğunu ifade etti. Anar, ” İki yıl boyunca Cide’de görev yaptığım bu güzel ilçeden ayrılıyorum ama Cide’yi ve Cidelileri hiç unutmayacağım. Telefonum her zaman Cideli dostlarımıza açık olacak” dedi. Bu arada Cide Belediye Başkanı Nejdet Demir, Hakim Yalçın Anar’a Cide ile ilgili çeşitli yöresel hediyeler verip yeni görev yerinde başarılar diledi. Hâkim Yalçın Anar’ın yeni görev yeri ise Osmaniye’nin Kadirli ilçe hakimliği olduğu öğrenildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hâkim Yalçın Anar’a Veda Yemeği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN