Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tümkasder: "Hüseyin Selami Çelebioğlu’nu Destekliyoruz"

Giriş Tarihi: 6.10.2015 16:58 Güncelleme Tarihi: 6.10.2015 17:07
Tümkasder: Hüseyin Selami Çelebioğlu’nu Destekliyoruz
Tüm lular Derneği Genel Başkanı Murat Çalık, 1 Kasım seçimlerinde Kastamonu’dan 1’nci sıra Milletvekili adayı olan Hüseyin Selami Çelebioğlu’nu destekleyeceklerini açıkladı.
Tüm Kastamonulular Derneği (TÜMKASDER) Genl Başkanı Murat Çelik, genel seçimlerde destekleyecekleri milletvekilinin ismini açıkladı. Çelik, 1 Kasım seçimlerinde hemşerileri olan Hüseyin Selami Çelebioğlu’nu destekleyeceklerini belirterek, "çelebioğlu, Kastamonulu ve İstanbul’da faaliyet gösteren başarılı bir işadamı kimliğiyle dikkat çekiyor. Selami Çelebioğlu, Kastamonu ilinden milletvekilliği adaylığını açıklayarak, önümüzdeki seçimler için önemli bir adım attı" dedi.
TÜMKASDER Genel Başkanı Murat Çalık, H. Selami Çelebioğlu’nun milletvekilliği adaylığını duyduklarından itibaren büyük mutluluk yaşadıklarını belirterek, “Kastamonu’muzun sosyal, siyasal, ekonomik gelişmesi, çok önemli yatırımların bölgemize kazandırılması ve ilimizin katma değerinin daha da yükseltilmesi, potansiyelimizin artırılması yönünde Çelebioğlu’nun milletvekilliği adaylığını açıklamış olması gerçekten sevindiricidir. Bizler kendisini tanıyoruz, çalışmalarının niteliğini ve bölgemize sağlayacağı katkıları çok iyi tahmin edebiliyoruz. Öncelikle TÜMKASDER olarak Çelebioğlu’nun en önemli destekçisi olduğumuzu ifade etmek istiyorum. Kastamonumuz, tarihe damga vuran, sosyal kimliği ve kültürel değerleriyle daha çok ilgiyi ve alakayı hak ediyor. Bu bağlamda, ilimizin güzelliklerini tüm boyutlarıyla ortaya çıkaracak, ilimizi hakkıyla tanıtacak, Ankara’da bizleri en yüksek temsil kabiliyetiyle temsil edip sesimiz, soluğumuz olacak H. Selami Çelebioğlu gibi isimlere elbette çok ihtiyacımız vardır” diye konuştu.
Murat Çalık, adaylık sürecinden sonra Çelebioğlu’nu Kastamonu milletvekili olarak da görmelerinin en büyük dileği olduğunu belirterek, “TÜMKASDER’in vizyonunu da mecliste ortaya koyacak Kastamonulu hemşerilerimizin çabalarına omuz vermek bizim boyun borcumuzdur” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tümkasder: "Hüseyin Selami Çelebioğlu’nu Destekliyoruz"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN