Eğitime desteğe devam

Giriş Tarihi: 29.10.2016
Eğitime desteğe devam

Melikgazi Belediye Başkanı Büyükkılıç, “Yükseköğretim Günleri Kayseri 2016” etkinliği çerçevesinde açılan fuar alanını gezdi. Büyükkılıç, öğrencilerle bir araya gelip sohbet etti

Eğitim alanında gerçekleştirilen yatırım ve hizmetler ile iki kez "Cumhurbaşkanlığı Hayırseverler Madalyası" ile ödüllendirildiklerini hatırlatan Başkan Memduh Büyükkılıç "Melikgazi Belediyesi olarak ilk, orta ve lise okul binaları yaparak milli eğitimin hizmetine sunduk. Anaokulu ve sınıfları açarak mahalle halkının hizmetine sunduk. Tüm bu çalışmalar bizim eğitime verdiğimiz önemin bir göstergesidir" dedi.

'GENÇLİK ÇOK ŞANSLI'
Büyükkılıç "Kayserimizde 3 üniversite bulunması Kayserililerin eğitime verdiği önemin bir ifadesidir. Lise son sınıfta okuyupta üniversiteli adaylara yönelik açılan fuarda öğrenciler ile sohbet ettik" dedi. "Şimdiki gençlik çok şanslı" diyen Büyükılıç şunları söyledi: "Şehir dışından gelen 28 üniversitenin bu tanıtım fuarı ile hizmet ayaklarına gelmiş. Böylece tercih edecekleri fakülteler hakkında daha net bilgiler almaktadır." Eğitim ile ilgili her türlü organizasyon, etkinlik ve çalışma var olduklarını belirten Büyükkılıç, "Varız. Çünkü Biz Melikgaziliyiz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Eğitime desteğe devam
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN