Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Radisson Blu Hotel Kayseri’ye yeni genel müdür

Kayseri’nin markalaşmasında etkin rol oynayan Radisson Blu Hotel Kayseri’nin genel müdürlüğüne deneyimli turizmci Atakan Altuğ getirildi

Giriş Tarihi: 29.10.2016
Radisson Blu Hotel Kayseri’ye yeni genel müdür
Kayserili işadamı Süleyman Çetinsaya'nın Yönetim Kurulu Başkanlığını yaptığı Doruk Yat ve İnşaat A.Ş. tarafından 2014 yılı Eylül'de hizmete açılan Radisson Blu Hotel Kayseri'nin genel müdürlüğüne 33 yaşındaki Atakan Altuğu getirildi. Altuğ, Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünü bitirdi. Atama, 26 Ekim günü yapıldı. Radisson Blu Hotel Kayseri, kentin markalaşmasında etkin bir rol oynuyor. Otel, önemli sanayi merkezi olan Kayseri'de, iş dünyasına ve kente kayak, kültür ve gastronomi turizmi için gelen misafirlere hizmet veriyor. Kentin en yüksek ve akıllı bina sistemine sahip olan otelde, 20 katta 243 oda ve 1 king suite bulunuyor.

YEŞİL YILDIZ BELGELİ
Şehrin önemli kongre ve toplantı merkezi olan otelde 800 metrekarelik balo salonu ve 8 adet farklı büyüklükte toplantı salonları yer alıyor. Lounge ve 2 ayrı restoranı ile aranılan mekan olan otel, üyelerine spor ve spa hizmeti sunuyor. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından Ağustos 2015'te 'Yeşil Yıldız' belgesini alan otel, yenilenebilir enerji kaynaklarını kullanmaya özen gösteriyor, su ve enerji tasarrufu sağlıyor, atık oluşumunu azalmaya yönelik uygulamalar yapıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Radisson Blu Hotel Kayseri’ye yeni genel müdür
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN