Türkiye'nin en iyi haber sitesi

10 binlerce insanı ev ve ofis sahibi yaptık

Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, bugüne kadar 10 binlerce insanı ev sahibi yaptığını söyledi. Çetinsaya, “İnsanları ev sahibi yapmaktan mutluluk duyuyorum” dedi

Giriş Tarihi: 19.11.2016
10 binlerce insanı ev ve ofis sahibi yaptık
Türkiye'nin en büyük gayrimenkul projelerinden Vadistanbul'un ofis, alışveriş caddesi, yeme - içme alanları, AVM ve otelden oluşan Bulvar etabında sona gelindi. Projenin yatırımcılarından Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya ve Invest İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Uçar'ın katılımıyla düzenlenen basın toplantısında Vadistanbul AVM'nin, mart ayında açılacağı belirtildi. Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, "Bugüne kadar 10 binlerce insanı ev sahibi yaptım. İnsanları ev sahibi yapmaktan büyük mutluluk duyuyorum" diye konuştu. Çetinsaya, "1 milyon 350 bin metrekarelik inşaat alanıyla Türkiye'nin en büyük gayrimenkul projesi olarak geliştirdiğimiz Vadistanbul projemizin kalbi niteliğindeki Bulvar etabında sona geldik. Vadistanbul Bulvar, 300 bin metrekarelik ofis alanıyla Türkiye'nin yatay düzlemde en büyük ofis kompleksi ve 280 mağazasıyla, 760 metre uzunluğundaki alışveriş caddesiyle Türkiye'de ilkleri barındıran AVM'ye sahip" dedi.

AVRUPA'NIN EN İYİ AVM VE OFİS PROJESİ
Bulvar etabında Atatürk Havalimanı'ndan sonra Türkiye'nin en büyük kapalı otoparkını geliştirdiklerini belirten Çetinsaya, "3 etebın toplamında 11 bin 500 araç kapasitesiyle de benzersiz bir projeye imza atıyoruz. Bu anlamda Vadistanbul'un emsalsiz mimarisi de hem ülkemizde hem de Avrupa'da "en iyi ofis AVM ve karma proje" gösterilerek ödüllendirildi. İnanıyoruz ki Vadistanbul Bulvar ile İstanbul'a Maslak, Nişantaşı, İstiklal ve Bağdat Caddesi gibi merkezlerin modern alternatifini kazandıracağız" diye konuştu. Projenin gerek konut, gerekse ticari alanlarına yatırım yapan yerli ve yabancıların ilk günde itibaren kazanç sağladıklarını anlatan Çetinksaya, "Projemizin teslimi ile birlikte de tüm İstanbullulara modern ve keyifli bir iş ve yaşam merkezi sunacağız" dedi. İnvest İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Uçar da ilk günden itibaren yerli ve yabancı yatırımcılardan ciddi anlamda ilgi gördüğünü söyledi. Uçar, "Her geçen gün bu ilgi artarak devam etti ve uluslararası alandaki fuarlarda sergilenerek Türkiye'nin vitrin projesi olarak konumlandı. Vadistanbul Bulvar'dan dünyanın önde gelen enerji kuruluşlarından Socar, yine dünyanın en büyük inşaat firmalarından Polimeks ve ülkemizin önde gelen firmalarından Kale gibi kuruluşlar yerlerini aldı" diye konuştu. İstanbul'un iş ve finans merkezi Maslak'ta yer alan Vadistanbul Bulvar, yaşam ve alışveriş merkezleri olarak nitelendirilen Nişantaşı, İstiklal Caddesi ve Bağdat Caddesi'nin alternatifi olarak geliştirildi. Proje, tamamlandığında yaklaşık 30 bin kişinin çalışacağı ve 42 bin kişilik gündüz nüfusuyla yeni bir kent merkezi haline gelecek.

TARKAN VADİSTANBUL'DA YERİNİ ALDI
Ayazağa'da, Evyap Holding'e ait 424 bin metrekare alan üzerinde geliştirilen Vadistanbul'da, 1.915 konut, 103 bin metrekare kiralanabilir alana sahip alışveriş merkezi, 760 metre uzunluğundaki cadde üzerinde yer alan cadde mağazaları, restoranlar, 300 bin metrekare ofis alanı ile 25 bin 500 metrekare toplam alana sahip 5 yıldızlı otel bulunuyor. Vadistanbul projesinin içinden geçen 2.4 km'lik Sadabad Deresi ile nehir hattında konumlandırılacak doğa içindeki yeme - içme alanları da eşsiz bir donatı olarak dikkat çekiyor. Şehrin yeni buluşma ve sosyalleşme merkezi haline gelecek Vadistanbul Bulvar, nehir kenarındaki kafe ve restoranları ile ziyaretçilerine doğanın içerisinde keyifli bir deneyim de sunacak. Avrupa'nın en iyi AVM ve ofis projesi olarak gösterilen proje Türkiye'nin de en iyi karma kullanımlı projesi olarak geçtiğimiz günlerde bir ödüle daha layık görüldü. Dünyaca ünlü markaları bir araya getiren Vadistanbul'un ofis, alışveriş caddesi, AVM ve otelden oluşan Bulvar etabından megastar Tarkan da bir ofis katı satın aldı. Vadistanbul'un yatırımcılarının tüm maliyetini üstlenerek hayata geçirdiği Havaray, projeyi şehrin Metro hattına bağlayacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
10 binlerce insanı ev ve ofis sahibi yaptık
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN