Türkiye'nin en iyi haber sitesi

16 Nisan damga vuracak

AK Parti Konya Milletvekili Usta, 16 Nisan referandumunun Türkiye tarihine damga vuracağını belirterek sandıklardan yüksek oranda ‘evet’ beklediklerini açıkladı

Giriş Tarihi: 17.3.2017
16 Nisan damga vuracak
AK Parti Selçuklu ilçe Teşkilatı düzenlediği vefa gecesi ile eski ve yeni teşkilat üyelerini bir araya getirdi. AK Parti Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Hakan Özer, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde bugünlere ulaşan parti teşkilatını daha ileriye taşımak için çalıştıklarını söyledi. Selçuklu Teşkilatı'nın kurumsal, her zaman gayretli ve vizyonu olan bir teşkilat olduğunu ifade eden Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay ise "Konya referandum da üzerine düşeni zaten yapacaktır. Ama amacımız Konya'yı Türkiye'nin en çok 'evet' oyu çıkan ili yapmak. Bu konuda Selçuklu'ya da çok önemli bir görev düşüyor. Çünkü merkez nüfusunun yaklaşık yarısı, il nüfusunun yüzde 30'u Selçuklu'da yaşıyor. Buradan çıkacak 'evet' oyu Türkiye'yi bir sınıf atlatacak ve dünyanın en önemli ülkelerinden biri haline getirecek" diye konuştu.

BUNDAN SONRA HALKIN ELİNDE
AK Parti teşkilatlarının ekip ruhu ve büyük bir dayanışma içerisinde çalıştığını vurgu yapan Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta, "Zor ama önemli bir sürecindeyiz. Türkiye'nin tarihine damga vuracak beklide en önemli dönemlerinden birisindeyiz. Bizler bu dönemde meclisten bu anayasa referandumunu, değişiklik teklifini imza atıp geçiren kişiler olarak büyük bir onur ve gurur duyuyoruz. Bundan sonra işin tamamı halkın elinde. Bizler de bundan sonrası için aynı azim ve kararlılıkla çalışarak sandıklardan en yüksek 'evet'leri çıkartmayı hedefliyoruz" dedi.


Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta, AK Parti Selçuklu Teşkilatı'nın düzenlediği vefa gecesinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
16 Nisan damga vuracak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN