Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çumra’ya 72 milyonluk yatırım

Çumra’da yapılan 72 milyonluk yatırımları yerinde inceleyen Başkan Akyürek, lider ülke Türkiye için çalıştıklarını vurguladı

Giriş Tarihi: 17.3.2017
Çumra’ya 72 milyonluk yatırım
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, ilçe yatırımlarını incelemek ve vatandaşlarla buluşmak üzere Çumra'ya gitti. Çumra Belediye Başkanı Mehmet Oğuz, Konya Büyükşehir Belediyesi'nin son 3 yılda yaptığı yatırımlarla Çumra'da adeta tarih yazdığını belirterek "Yeni Büyükşehir yasası sonrası Büyükşehir Belediyemizin, ilçe belediyemizin çalışmaları ve merkezi hükümetimizin desteğiyle Çumra ilçemize yatırım yağmuru başladı. İlçe tarihinin en büyük yatırımını son 3 yıla sığdırdık. Bu bir teşekkür toplantısı esasında. İlçemize verdiği katkılardan dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyoruz" dedi.

YATIRIMLAR SÜRECEK
Başkan Akyürek de, bütün belediye hizmetleri ve yatırımların 'Yeniden Büyük Türkiye'nin inşasına katkı sağlama davasının bir parçası olduğunu dile getirdi. Akyürek "Türkiye'nin tekrar lider ülke olması ve Büyük Türkiye hedefine ulaşması için bizler de elimizi taşın altına koyuyoruz" ifadelerini kullandı. Çumra'ya yapılan 72 milyon lira tutarındaki Büyükşehir yatırımları hakkında bilgi veren Akyürek, hep birlikte ilçeleri kalkındırmak istediklerini, Konya'nın tamamında teşkilatlanmanın tamamlandığını, yatırımların artarak devam edeceğini söyledi.

EMPERYALİSTLERE FIRSAT VERMEYECEĞİZ
Türkiye'nin büyük bir istiklal mücadelesi verdiğini belirten Akyürek, "Türkiye artık dünyada ecdadına yakışır bir şekilde 'ben de varım' demeye başladığı için engellenmeye çalışılıyor. Bütün terör örgütleri, şer odakları 16 Nisan'da 'hayır' çıkması için çalışıyorlar. İstikrarın bozulmaması, yakın geçmişte yaşadığımız ve bir daha yaşanmamasını temenni ettiğimiz olaylar için 16 Nisan'da hepimize sorumluluk düşüyor" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çumra’ya 72 milyonluk yatırım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN