Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Prof. Dr. Mustafa Alkan İstişarelere Başladı

Giriş Tarihi: 20.2.2015 13:58
Prof. Dr. Mustafa Alkan İstişarelere Başladı
MHP Milletvekili Aday Adaylarından Prof. Dr. Mustafa Alkan şimdiden hızlı ve yoğun bir çalışma sürecine girdi. Prof. Dr. Mustafa Alkan Kayseri Merkez İl ve ilçe teşkilatları başta olmak üzere çevre ilçeleride ziyaretlerini sürdürüyor.
Kayseri de bu güne kadar görev yapmış il başkanlarını ve MHP’nin önde gelen isimlerini ziyaret ederek, görüşüp aday adaylığı ile ilgili bilgi vererek istişarelerde bulunan Prof. Dr. Mustafa Alkan, “Kayseri siyaset tarihinde bu güne kadar ki en büyük fırsatı yakalamış olmasına rağmen yerelde ve genelde AKP de siyaset yapanlar ne yazık ki bu fırsatı değerlendirememiştir.
Son 15 yıldır Kayseri bir Cumhur Başkanına sahip, Önemli bir Bakanlığa sahip, her dönem 6, 7 milletvekili çıkarmış bunun yanında son 3 dönemdir yerelde Belediyeleri elinde bulunduran AKP ne yazık ki Kayseri’ye ciddi bir hizmet ve yatırım getirememiştir.
Vizyon kent vizyon başkan söylemleriyle 15 yıldır Kayseriliyi oyalayanlar,makro anlamda ve vizyoner anlamda bir tek projeden ve hizmetten bahsedemezler. Bundan 50 yıl önceki belediye başkanlarının vizyonunun yarısına dahi sahip olmayanlar Kayserinin gelecek 50, 60 yılına sarih bir tek proje ortaya koyamamışlardır.
Kayseri bundan 20 yıl öncesinde kendi kategorisindeki illerin 15-20 yıl ilerisinde iken bugün Gaziantep, Konya, Eskişehir, Bursa, Denizli, Çorum vb. birçok ille kıyaslandığında, her alanda bu illerin 15-20 yıl gerisine düşmüştür. Bu demektir ki kayseri 20 yıl geriye götürülmüştür.
Geneldeki siyasete gelince, bütün vatandaşlarımızın yakından izlediği gibi Türkiye cumhuriyet tarihinin en tehlikeli ve sonu belli olmayan sürecine doğru sürüklenmiş, dönülmez bir bölünme ve parçalanma sürecine doğru hızla ilerlemektedir. Ekonomi, sosyal yapı çözmek üzere, millet kutuplaştırılmış ve ötekileştirilmiş, hak hukuk yok edilmiş, devlet kurum ve kuruluşları tüketilmiş, ülkemizde tam bir kaos ortamı hakim olmuştur.
Bütün ülkücüler tarihi sorumluluk içinde MHP saflarında yerini almalı Türk Milletine, Türk Devletineve Türk Vatanına sahip çıkmalıdırlar.
Bende bu mücadele de yerimi almak için MHP den aday adayı olarak buradayım. Bundan sonra bu mücadele ve hizmette yerelde Kayseri de Genelde Bütün Türkiye de her Türk İnsanı gibi üzerime düşün görevi sonuna kadar yerine getirmeye çalışacağım.
İnanıyorum ki önümüzdeki seçimTürk milletinin sağduyusu öne çıkacak ve Türkiye için yeni bir dönemin başlangıcı olacaktır" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Prof. Dr. Mustafa Alkan İstişarelere Başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN