Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Püis Şubesi 3’üncü Olağan Genel Kurulu

Giriş Tarihi: 21.2.2015 12:48
Püis Kayseri Şubesi 3’üncü Olağan Genel Kurulu
Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası (PÜİS) Şubesi’nin 3’üncü Olağan Genel Kurulu’nda mevcut başkan Nuh Mehmet Delikan, yeniden başkan seçildi.
Bir otelde düzenlenen kurul, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Faaliyet raporlarının okunmasının ardından kurulun açılış konuşmasını yapan PÜİS Kayseri Şube Başkanı Nuh Mehmet Delikan, "Bugün şubemizin 3’üncü Olağan Genel Kurul Toplantısı’nı gerçekleştiriyoruz. Genel kurul toplantımızın ülkemize ve sendikamıza hayırlı olmasını Allah’tan niyaz ediyorum" dedi.
PÜİS Genel Başkanı İmran Okumuş ise, PÜİS Kayseri Şubesi’nin verimli çalışmalar yaptığını söyledi. Okumuş, "Olağan genel kurulumuzun ülkemize ve sektörümüze hayırlı olmasını diliyorum. Kayseri’yi yakından tanıyoruz. Kayseri bizim için çok önemli bir il ve çok önemli bir bölgedir. Kayseri şubemiz PÜİS Teşkilatı’nda sonradan kurulmasına rağmen PÜİS’in 15’inci şubesi olmasına rağmen çok verimli çalışmalar yapan ve sendikamıza çok değer katan bir teşkilattır" dedi.
Konuşmalarından ardından oylamaya geçildi. Tek liste ile gidilen oylamada, mevcut başkan Nuh Mehmet Delikan yeniden başkan seçildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Püis Kayseri Şubesi 3’üncü Olağan Genel Kurulu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN