Vali Düzgün, Valilikteki Kadın Personel İle Yemekte Bir Araya Geldi

Giriş Tarihi: 9.3.2015 15:18 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Vali Düzgün, Valilikteki Kadın Personel İle Yemekte Bir Araya Geldi
Vali Orhan Düzgün, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle Valilikte görev yapan kadın personel ile yemekte bir araya geldi.
Vali Düzgün, Valilik Yemek Salonu’nda düzenlenen yemekte, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladığı personelle bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Özellikle çalışma hayatındaki kadınların bir anne ve eş olmanın dışında iş hayatında da görev alarak fedakârca görev yaptıklarını dile getiren Vali Düzgün, Valilik personeline göstermiş oldukları gayret ve sorumluluktan dolayı teşekkür etti.
Vali Düzgün, Valilik personelinin Valiliğin dışa yansıyan, vatandaşla muhatap olan, ilk diyalog kuran kişiler olduğunu hatırlatarak, “Devletin bize vermiş olduğu imkânları en iyi şekilde milletimize sunmak, kamu hizmetlerinde vatandaşımızın beklentisini ve memnuniyetini artırmak devlet memuru olarak hepimizin görevi” dedi.
Vali Düzgün, Vali Yardımcısı Mustafa Masatlı ile kadın yöneticilerin de hazır bulunduğu yemeğin ardından bir süre sohbet ettiği çalışanlara günün anısına gül verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vali Düzgün, Valilikteki Kadın Personel İle Yemekte Bir Araya Geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN