Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tsyd Ankara Şubesi’nin Yeni Başkanı Kerem Öncel

Giriş Tarihi: 26.3.2015 12:58 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
Tsyd Ankara Şubesi’nin Yeni Başkanı Kerem Öncel
Türkiye Spor Yazarları Derneği Ankara Şubesinin Olağan Genel Kurulu Ankara’da ikinci kez gerçekleştirilenken genel kurul sonrasında Kerem Öncel başkanlığa seçildi.
Umut Çevik ve Kerem Öncel’in aday olduğu seçimde 153 oy kullanıldı. Kerem Öncel 79, Umut Çevik 71 oy aldı. 3 oy da geçersiz sayıldı. Seçim sonucuna göre Kerem Öncel TSYD Ankara Şubesi’nin yeni başkanı seçildi. Yeni yönetimde li üyelerden Canan Bayram ile Metiner Erdem görev aldı. 7 Kayserili üye de TSYD Genel merkezinde seçimi için delege oldu.
Ankara Şubesi tesislerindeki genel kurula Kayseri’den 9 üye katıldı. Başkanlığa seçilen Kerem Öncel’in listesinde yer alan Canan Bayram ve Metiner Erdem Kayseri adına yönetim kurulu üyesi seçildi. Genel merkez delege listesinde Kayseri’den Salih Balcı, Veli Altınkaya, Osman Koca gibi isimlerin yanı sıra 4 üye daha görev aldı. Yönetim kuruluna seçilen Canan Bayram ile Metiner Erdem’de doğal delege olarak, genel merkez seçimlerinde oy kullanacak. TSYD Ankara Şubesi Yüksek Danışma Kurulunda ise, Kayseri’den Mahmut Sabah ile Mehmet Kiracıoğlu’da görev aldı. Canan Bayram, bir önceki seçim de de Ankara Şubesi yönetiminde görev yapıyordu. Böylece üçüncü kez yönetim kuruluna girmiş oldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tsyd Ankara Şubesi’nin Yeni Başkanı Kerem Öncel
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN