Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Temizlik Ve Park Bahçeler De Çalışanlara Yazlık İş Elbisesi Ve Sağlık Malzemesi

Giriş Tarihi: 2.4.2015 16:18 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
Temizlik Ve Park Bahçeler De Çalışanlara Yazlık İş Elbisesi Ve Sağlık Malzemesi
Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Çevre ve Temizlik işleri biriminde çalışan işçilerin sağlıklarına büyük önem verdiklerini ve mevsimine göre iş elbisesi ile sağlık malzemelerini satın alarak dağıtımın yapıldığını söyledi.
iş elbisesi,yelek, çelik burunlu ayakkabı, eldiven,şapka, ağız maskesi
Belediye Çevre ve Temizlik birimlerinde çalışan personele her yıl iş elbisesi, çelik burunlu ayakkabı, şapka, maske, eldiven ve mont gibi malzemelerin alındığını belirten Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, bu birimlerde çalışanların belli aralıklarla kan örneklerinin analizinin yapıldığını ve sürekli sağlık kontrolünden de geçirildiğini kaydetti.
Kayserililer her sabah temiz bir çevrede güne başlıyor
Kayserililerin her sabah temiz bir çevrede güne başlattıklarını çünkü bu temizliğin gerçekleştirilmesinde 390 temizlik işçisinin akşam 22.00 ile sabah 06.00 arası genel temizlik yaptıklarını hatırlatan Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç “Temizlik çalışmasının daha etkin, verimli ve koordineli yapılabilmesi için şehri doğu ve batı kısımları olmak üzere iki bölüme ayırdık. İki ayrı şirkete temizlik işini ihale ettik. Böylece planlama daha dar alanda yapılarak işin verimliliği artmaktadır. Bu hafta şehrin doğu bölümündeki 170 işçi ile batı bölümünde yer alan 220 işçiye yazlık elbiseleri ve sağlık malzemesi olmak üzere dağıtımı yaptık.” dedi.
kan örnekleri alınarak analizi yapılıyor
Temizlik işlerinde çalışanların koruma amaçlı gerekli aşılarının da yapıldığını ifade eden Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, gerek belediyenin kadrolu gerek ise özelleştirme ile özel şirkette çalışan tüm işçilerin önümüzdeki günlerde Hepatit (B) aşısının yaptırılacağını sözlerine ekledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Temizlik Ve Park Bahçeler De Çalışanlara Yazlık İş Elbisesi Ve Sağlık Malzemesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN