Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Osmanlı Ocakları Develi İlçe Başkanlığı’na Mahmut Kılınç Atandı

Giriş Tarihi: 27.4.2015 12:58 Güncelleme Tarihi: 27.4.2015 13:47
Osmanlı Ocakları Develi İlçe Başkanlığı’na Mahmut Kılınç Atandı
Osmanlı Ocakları İl Başkanlar Toplantısı Ankara Maltepe’de gerçekleştirildi.
Toplantıya Osmanlı Ocakları Dergisi Derneği Genel Başkanı Ergün Pusat, Teşkilatlanmadan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı İbrahim Uslu Genel Merkez Yöneticileri İl Başkanı Mehmet Somuncu, Kayseri Gençlik Kolları Başkanı Erhan Aladağ, Develi İlçe Başkanı Mahmut Kılınç, Melikgazi İlçe Başkanı Naci Aras, Talas İlçe Başkanı Hamdi Kapusuz ve 16 İl Başkanı ve ilçe Başkanları katıldı. Program Kur’an Tilaveti, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Daha sonra Kayseri İl Başkanı Mehmet Somuncu, Erzincan İl Başkanı Emine Ergün, Genel Başkan Yardımcısı İbrahim Uslu ve Genel Başkan Ergün Pusat’ın konuşmalarının ardında İl ve İlçe Başkanları mazbatası verildi.
Develi İlçe Başkanlığına atanan Mahmut Kılınç’ın mazbatasını Başkan Yardımcısı İbrahim Uslu, Talas İlçe Başkanlığına atanan Hamdi Kapusuz’un mazbatasını Kayseri İl Başkanı Mehmet Somuncu takdim etti. Kayseri il Gençlik Kolları Başkanlığına Erhan Aladağ getirildi.
Osmanlı Ocakları Develi İlçe Başkanlığına atanan Mahmut Kılınç, "Osmanlı Kültürünü yaşamak ve insanların yaşamasına vesile olmak ve Osmanlının dirilişine karınca misali bir nebzede olsun sebep olmak için çıktığımız bu yolda Allah (C.C) yar ve yardımcımız olsun. Allah (C.C.) bizi dini İslama hizmetkar eylesin bizi bu hizmete layık eylesin" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Osmanlı Ocakları Develi İlçe Başkanlığı’na Mahmut Kılınç Atandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN