Vali Düzgün, Şair Ve Yazarlar İle Bir Araya Geldi

Giriş Tarihi: 6.5.2015 13:28 Güncelleme Tarihi: 6.5.2015 14:23
Vali Düzgün, Şair Ve Yazarlar İle Bir Araya Geldi
Vali Orhan Düzgün, Yazarlar ve Şairler Derneği (KAYŞAD) tarafından düzenlenen “Her İnsan İçinde Bir Şiir, Her Şair İçinde Bir Bahar Taşır” adlı şiir dinletisi ve bahar şarkıları konseri programı kapsamında şair ve yazarlar ile yemekte buluştu.
Özel bir restoranda gerçekleşen yemekte Vali Düzgün’ün yanı sıra Erciyes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Keleştemur, Vali Yardımcısı Mehmet Aktaş, Kaymakamlar Ali Candan ve Erkaya Yırık, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ta yer aldı.
Vali Düzgün, şair ve yazarların toplumumuzda çok önemli yere sahip olduklarını belirterek, sanatsal ve edebi gelişmelerin ancak şair ve yazarlara verilen değerle gerçekleşebileceğini dile getirdi.
Vali Düzgün, KAYŞAD’ın düzenlediği “Her İnsan İçinde Bir Şiir, Her Şair İçinde Bir Bahar Taşır” adlı şiir dinletisi ve bahar şarkıları konserinin de şiirin hayatımıza nüfus etmesi anlamında önemli bir fırsat olduğunu dile getirerek, bu programın hazırlanmasında emeği geçenlere ve bu programda yer alan şair ve yazarlara teşekkür etti.
Vali Düzgün, KAYŞAD’ın kültür ve sanata yönelik çalışmalarının da çok önemli olduğuna değinerek, bu tür faaliyetlerin her zaman destekçisi olmaya çalıştıklarını söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vali Düzgün, Şair Ve Yazarlar İle Bir Araya Geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN