Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Anadolu Liseleri Müdürleri Eğitim Ve Eğitimcinin Dostu Melikgazi Ziyareti

Giriş Tarihi: 15.5.2015 18:08 Güncelleme Tarihi: 16.5.2015 06:58
Anadolu Liseleri Müdürleri Eğitim Ve Eğitimcinin Dostu Melikgazi Ziyareti
Melikgazi ilçesinde yer alan Anadolu Liseleri Müdürleri eğitim ve eğitimcinin dostu Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç‘ı makamında ziyaret ederek çalışmaları ve başarıları hakkında bilgi vererek desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.
Anadolu Lisesi Müdürü Ahmet Sait İlter, Melikgazi İlçesinde 15 Anadolu lisesi bulunduğu ve bugün 15 lise müdürü ile birlikte yaptıkları ziyaret ile ilgili olarak şunları söylediler;
”Melikgazi Belediyesi sanatçıya, sporcuya ve yerel değerlere vermiş olduğu önem ve destekleri ile Melikgazi isminin daha çok duyulmasına ve başarısına vesile olmaktadır. Eğitime ve eğitimciye yapılan yatırım ve hizmetler, eğitime verilen önemin bir ifadesidir. Nitekim son yıllarda Kayserimizde eğitim grafiğinde bir artış ve yükselme söz konusudur. Tüm bu gelişmeler belediye yatırımlarının soncusu ve yansımasıdır. Başkanımız Dr. Memduh Büyükkılıç’a bu başarımıza vesile olması, eğitime ve eğitimciye yaptığı yatırımlardan dolayı teşekkür ediyoruz” dediler.
Melikgazi Belediyesi olarak 7 ayrı bölgeye okul yaparak bölge halkının hizmetine sunduklarını ayrıca bahçe ve spor alanı düzenlemesi, kapalı spor salonları, tiyatro salonları, öğretmen odaları, dış cephe ve ısı yalıtım gibi hizmet verdiklerini hatırlatan Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, gerçekleştirilen yatırım ve hizmetlerin bir sonucu olarak eğitimde başarı artışının gözlendiğini söyledi.
Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, 15 Anadolu Lisesi Okul müdürlerin bu anlamlı ziyaretten son derece mutlu olduklarını ve desteklerin her zaman devam edeceğini sözlerine ekledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Anadolu Liseleri Müdürleri Eğitim Ve Eğitimcinin Dostu Melikgazi Ziyareti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN