Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hikmet Çocuk Kulübü Yılsonu Programı Göz Doldurdu

Giriş Tarihi: 20.5.2015 10:18 Güncelleme Tarihi: 20.5.2015 10:51
Hikmet Çocuk Kulübü Yılsonu Programı Göz Doldurdu
Hikmet Çocuk Kulübü Evde Karakter Eğitimi öğrencilerinin düzenlediği yılsonu etkinliği göz doldurdu.
Gesi Piknik ve mesire alanında bir araya gelen İlim Hikmet Vakfı Hikmet Çocuk Kulübü üyeleri gönüllerince eğlendi. 15 Mayıs sabahında Gesi Piknik alanına, mahallelerinden servislerle taşınan Hikmet Çocuk Kulübü öğrencileri, bahar havasının tadını çıkardı.
Bu yıl altıncısı düzenlenen Hikmet Çocuk Kulübü pikniğine öğrencilerin yanı sıra grup sorumlusu anneler ile eğiticiler de katıldı. Piknik esnasında öğrencilerin yıl sonu etkinlik programı için hazırladıkları aktivitelerin provası da yapıldı.
Hikmet Çocuk Kulübü kapsamında yıl içinde yapmış oldukları, sosyal, kültürel ve sportif aktivitelerdeki yorgunluklarını piknikte bir araya gelerek gidermeye çalışan öğrencilere, kahvaltıda süt ve simit, öğle yemeği olarak da dürüm ve ayran ikram edildi.
"YIL SONU PROGRAMI GÖZ DOLDURDU"
İlim Hikmet Vakfı Hikmet Çocuk Kulübü Evde Karakter Eğitimi, yılsonu etkinlik programını Gültepe Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdi. 2013- 2014 Eğitim döneminde ‘Ev Okulu veya Evde Karakter Eğitimi’ olarak adlandırılan 8-12 yaş grubu öğrencilerin düzenlemiş oldukları yılsonu programına öğrenci velileri yoğun ilgi gösterdi.
Okul sezonu boyunca yaklaşık 10’ar kişilik gruplar halinde, evlerinde, haftada 3 saat dini eğitim verilen Hikmet Çocuk Kulübü üyelerinin hazırladığı birbirinden güzel şiir, ilahi ve skeçlerden oluşan programı kalabalık bir davetli topluluğu izledi.
Programın açılış konuşmasını yapan İlim Hikmet Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Doğu, çocuk eğitimine dikkat çekerek, anne ve babaların göz bebekleri olan çocukların eğitiminin ve onların karakterli, güzel ahlaklı bireyler olarak geleceğe hazırlanmasının her şeyden önemli olduğunu vurguladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hikmet Çocuk Kulübü Yılsonu Programı Göz Doldurdu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN