Melikgazi’ye Devlet Malzemi Ofisi Ve Teşvik Belgeli 3 Adet Jcb Kazı-yükleyici-kepçe

Giriş Tarihi: 16.6.2015 12:28 Güncelleme Tarihi: 17.6.2015 11:55
Melikgazi’ye Devlet Malzemi Ofisi Ve Teşvik Belgeli 3 Adet Jcb Kazı-yükleyici-kepçe
Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, günden güne büyüyen ve gelişen Melikgazi İlçesinde daha etkin, verimli ve seri hizmet sunabilmek amacı ile araç parkını her geçen gün yeni alınan araçlarla genişlettiklerini bildirdi.
Trafiğe kapalı alanlarda etkili bir araç…
İlçesinin her geçen gün büyüdüğünü ve semtler arasında mesafenin de artığını bundan dolayı araç parkına sürekli yeni araçlar satın alarak genişletip, hizmeti vatandaşlara bizzat bire bir sunduklarını ifade eden Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, yeni alınan araçlar ile hizmetlerin daha etkin, verimli ve kısa sürede gerçekleştirileceğini belirtti.
3 adet jcb kazı/yükleyici ve kepçe ile alt yapıda daha seri hizmet
3 adet alınan JCB kepçe araçlarının Devlet malzeme Ofisi aracılığı ile Teşvik Belgesi ile alındığını vurgulayan Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç yeni alanın araçlar ile ilgili olarak şunları söyledi;
“Melikgazi İlçesinin yerleşim alanı büyümekte ve bu fiziki olarak büyümekte ve nüfusu da artmaktadır. Dolayısı ile her hizmet verilen alan ile birey sayısı da artmaktadır. İlçe sınırları içerisinde 81 mahallemiz bulunmaktadır. Geniş bir alanda daha etkin ve verimli bir hizmet için teknolojinin her türlü yeniliklerini ve araçlarını kullanıyoruz. Daha kısa sürede daha çok alan da alt yapı, kanal açma, malzeme yükleme ve kaldırma çalışması yapılmış olacak. 3 adet jcb kazı yükleyici ve kepçe arıcı Fen İşleri Yol Yapım Şefliğine tahsis edilmiştir. Yol Yapım Şefliğine alınan 2 adet JCB aracın 3cx modeli ve 92 Hp dizel motorludur. 1 adeti ise 1cx modeli olup 47 Hp dizel motorlu olup 3 araç çalışmalara başlamıştır”
daha etkin hizmet…
Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, 3 ayrı aracın alt yapı çalışmaları için kullanılacağını ve hizmette verimliliğin artırılacağını sözlerine ekledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Melikgazi’ye Devlet Malzemi Ofisi Ve Teşvik Belgeli 3 Adet Jcb Kazı-yükleyici-kepçe
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN