Türkiye'nin en iyi haber sitesi

KTO Başkanı Hiçyılmaz’dan Babalar Günü Mesajı

Giriş Tarihi: 20.6.2015 11:58 Güncelleme Tarihi: 22.6.2015 09:37
KTO Başkanı Hiçyılmaz’dan Babalar Günü Mesajı
Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, Babalar Günü dolayısıyla yazılı bir açıklama yaptı. Hiçyılmaz, “Daha sağlıklı bir toplum yapısının oluşturulması ve yeni kuşakların yetiştirilmesinde, anneler kadar babalara da büyük sorumluluk yüklenmektedir” dedi.
Babaların, evlatlarına sağladıkları maddi imkanların yanı sıra tecrübeleriyle de yol gösterici olduğunu vurgulayan Hiçyılmaz, “Sadece bu anlamlı gün vesilesiyle değil, her zaman babalarımızın gönüllerini hoş tutmalı, saygı ve sevgimizi en güzel şekilde göstermeliyiz” diye konuştu.
Başkan Hiçyılmaz mesajını şöyle sürdürdü: “Bizlerden hiçbir karşılık beklemeden yaşam boyu varlıklarıyla bize güç veren, şefkat ve sevgisini bizden esirgemeyen babalarımız, geleceğe hazırlanmamız ve sosyal hayata atılmamız konusunda en önemli yeri tutar. Onların tek isteği çocuklarına iyi bir gelecek hazırlayabilmek, onların başarılarıyla gurur duymak, vatana ve millete faydalı olduklarını görebilmektir. Babalar yılda bir gün değil her an saygıyla ve sevgiyle anılmalıdır. Bu vesileyle tüm Babaların Babalar gününü kutluyor, aileleriyle birlikte sağlık ve mutluluklar diliyorum.”
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
KTO Başkanı Hiçyılmaz’dan Babalar Günü Mesajı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN