Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ticaret Odası, Erciyes Feneri’nin İftar Sofrasına Katkı Sağladı

Giriş Tarihi: 1.7.2015 16:59 Güncelleme Tarihi: 1.7.2015 17:50
Kayseri Ticaret Odası, Erciyes Feneri’nin İftar Sofrasına Katkı Sağladı
Ramazan ayı boyunca her gün Hunat Katlı otoparkında 1.500 kişiye iftar yemeği veren Erciyes Feneri Derneği’nin iftar sofrasına, Ticaret Odası ikram ve destekleri ile katkıda bulundu. İftar yemeğine; Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz başta olmak üzere yönetim kurulu ve meclis üyeleri eşlik etti.
Erciyes Feneri Derneği’nin Kayseri’de uzun yıllardır faaliyetlerini sürdürdüğüne dikkat çeken Başkan Hiçyılmaz, Oda olarak sosyal yardım konusuna önem verdiklerini ve dernek tarafından organize edilen iftar sofralarının birine Kayseri Ticaret Odası olarak katkı sağladıklarını söyledi.
Ramazan ayının paylaşmanın ve yardımlaşmanın en üst seviyelere çıktığı mübarek bir ay olduğunu belirten Başkan Hiçyılmaz, “Birlik ve beraberliğin korunması ve devam ettirilmesi için şehrimizdeki tüm kurum ve kuruluşlar büyük bir özveri ile çalışmaktadır. Kayseri Ticaret Odası olarak bu mübarek ayda birlik ve beraberliğin pekişmesi bakımından ufak da olsa bir katkı sağlamaya çalıştık. Erciyes Feneri Derneği’nin anlamlı hizmetlerinden dolayı emeği geçen herkesi tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.
Ezanın okunması ile birlikte, Kayseri Ticaret Odası üyeleri vatandaşlarla birlikte iftar açmanın mutluluğunu yaşadı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kayseri Ticaret Odası, Erciyes Feneri’nin İftar Sofrasına Katkı Sağladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN