İşçilerin İkramiye Sevinci

Giriş Tarihi: 2.7.2015 09:58 Güncelleme Tarihi: 2.7.2015 11:26
İşçilerin İkramiye Sevinci
Hizmet İş Sendikasına bağlı Büyükşehir Belediyesi, KASKİ Genel Müdürlüğü, Melikgazi, Kocasinan, Talas, İncesu, Hacılar, Develi, Pınarbaşı, Bünyan, Yahyalı, Tomarza, Yeşilhisar Belediyelerinde çalışan yaklaşık bin 500 işçiye gününde ikramiyelerinin ödendiği bildirildi.
Konuyla ilgi açıklama yapan Hizmet-İş Sendikası Kayseri Şube Başkanı Serhat Çelik 6772 sayılı yasa gereği ödenmesi gereken 2015 yılı ikinci dilim 13 yevmiye ikramiyelerinin işçilerin hesaplarına yattığını belirterek şu şekilde devam etti, “ İkramiyelerin yatması işçilerimizin olduğu kadar bizleri de memnun etti. Yıllardır gününde ücretlerimizi, sosyal haklarımızı ödeyen ve bu vesile ile bizlere bir kez daha çifte bayram yaşattıran başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Çelik olmak üzere, Melikgazi, Kocasinan, Talas, İncesu, Hacılar, Develi, Pınarbaşı, Bünyan, Yahyalı, Tomarza, Yeşilhisar Belediye Başkanlarımıza ve KASKİ Genel Müdürümüze teşekkür ediyorum.” dedi.
İkramiyelerin yatmasıyla bayram öncesinde Kayseri piyasasına yaklaşık Bir Buçuk Milyon Türk Lirasının gireceğini belirten Çelik inşallah Kayseri esnafımızın da yüzleri bayram öncesi güler dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İşçilerin İkramiye Sevinci
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN