Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Forum Bayramda Da Mesai Yapacak

Giriş Tarihi: 9.7.2015 09:48 Güncelleme Tarihi: 10.7.2015 16:30
Forum alışveriş merkezi müdürü Ali Kabakçı, Forum Kayseri’nin bayramın 1’inci günü saat 1’de açılacağını söyleyerek, Kayserilileri Forum Kayseri’ye davet etti.
Forum Kayseri, basın mensupları için iftar yemeği verdi. İftar yemeğinin ardından çalışmalar hakkında bilgiler veren Forum Kayseri alışveriş merkezi müdürü Ali Kabakçı, Forum Kayseri’nin Ramazan ayında çok dolu geçtiğini söyledi. Kabakçı, "Forum Kayseri Ramazan ayında da çok yoğun. Özellikle iftar saati dolayısıyla insanlar daha rahat buraya gelip alışveriş yapabilsinler diye kapanış saatini 11 yaptık. Bu sene ziyaretçiler için dolu dolu bir Ramazan planladık. Ünlü sanatçı İlhan Şeşen geldi. Ardından şovmen Okan Karacan buradaydı. Cumartesi günü de Öykü Gürman bizlerle beraber olacak" dedi.
Forum Kayseri’nin Ramazan bayramında saat 1’den itibaren açık olacağını kaydeden Kabakçı, "Alışveriş merkezimiz bayramda saat 1’de açılacak ve akşam saat 10’da da kapanacaktır. Bayramın diğer günlerinde ise aynı şekilde 10 açılıp 10’da kapanacaktır. Arefe günü ise alışverişler yetişsin diye alışveriş merkezimizi 12’de kapatacağız. Bayramda insanlar aileleri ziyaret ettiği için bir etkinlik planlamadık. Herkes ayrı saatlerde geliyor" ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Forum Kayseri Bayramda Da Mesai Yapacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN