Türkiye'nin en iyi haber sitesi

KTO Başkanı Mahmut Hiçyılmaz:

Giriş Tarihi: 15.7.2015 14:08 Güncelleme Tarihi: 15.7.2015 17:11
KTO Başkanı Mahmut Hiçyılmaz:
Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından her yıl hazırlanan Türkiye’nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu araştırması sonuçlarına ilişkin değerlendirmede bulundu.
KTO Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, İstanbul Sanayi Odası İkinci 500 büyük sanayi kuruluşu listesinde 14 Kayseri firmasının yer almasından dolayı mutluluk duyduklarını belirterek, “İSO ilk 500 listesinde 16 Kayseri firması yer almıştı. İkinci 500 listesinde ise 14 firmamızın bulunması önemli bir başarıdır” dedi.
Hiçyılmaz, “Çetinkaya Mensucat San. ve Tic. A.Ş., Coreal Alüminyum Kablo San. Tic. A.Ş., Has Çelik ve Halat San. Tic. A.Ş., ÇİNKOM Çinko Kurşun Metal ve Madencilik San. Tic. A.Ş., Metal Matris San. ve Tic. A.Ş., Şahin-Melek Et ve Et Mamülleri Gıda San. Tic. A.Ş., Mondi Yatak Yorgan San. ve Tic. A.Ş., Kilim Mobilya Kanepe San. ve Tic. A.Ş., Gürkan Ofis Mobilyaları San. ve Tic. Ltd. Şti., Saray Tarım ve Hayvancılık A.Ş., Karsu Tekstil San. ve Tic. A.Ş., Başyazıcıoğlu Tekstil San. ve Tic. A.Ş., Meysu Gıda San. ve Tic. A.Ş. ile adının açıklanmasını istemeyen bir firmamızı, listede yer almalarından dolayı kutluyorum” şeklinde konuştu.
Başkan Hiçyılmaz, İstanbul Sanayi Odası tarafından açıklanan İlk 500 ve ikinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu listelerinde yer alan Kayseri firmalarının şehrin üretimi ve ticaretinin gelişmesi bakımından önemli bir gösterge olduğunu vurguladı.
Hiçyılmaz, Kayseri’nin ihracat hedeflerine ulaşılabilmesi, katma değeri yüksek üretimin artması ve işsizliğin azalması bakımından söz konusu listelerde yer alan firma sayısının artmasını arzu ettiklerinin altını çizdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
KTO Başkanı Mahmut Hiçyılmaz:
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN