Spor Etkinlikleri A.ş. Personeli Kongre Merkezi’nde Bayramlaştı

Giriş Tarihi: 15.7.2015 10:48 Güncelleme Tarihi: 15.7.2015 17:11
Spor Etkinlikleri A.ş. Personeli Kongre Merkezi’nde Bayramlaştı
Büyükşehir Belediyesi Spor Etkinlikleri A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren birimlerde ve tesislerde görev yapan personel ile Spor Etkinlikleri A.Ş. yönetimi Ramazan Bayramı öncesi bayramlaşmak için Kadir Has Kongre Merkezi Erciyes Salonunda bir araya geldi.
Bayramlaşma öncesinde konuşan Spor Etkinlikleri A.Ş. Genel Müdürü Ali Küçükoğlu " İnşallah hep birlikte önümüzdeki günlerde Ramazan Bayramı’nı idrak edeceğiz. Ramazan Bayramı’nın size ve ailenize hayırlar getirmesini diliyorum. Rabbim her bayramı çifte bayram olarak geçirmenizi nasip etsin. Sizleri seviyoruz. Birlikte güzel işlere imza atacağımızı düşünüyoruz. Huzur içerisinde çalışacağımızı düşünüyorum. Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mustafa Çelik adına da Ramazan Bayramınızın mübarek olmasını diliyorum." dedi.
Küçükoğlu’nun ardından konuşan Büyükşehir Belediyesi Spor Şube Müdürü Mehmet Sönmez ise " Birbirimize karşı hizmet verdiğimiz insanlara karşı kısacası herkese karşı güler yüzümüzü eksik etmeyelim. Biz halka hizmet eden bir kuruluşuz, halka hizmet edeni halkta sever, hakta sever. Bizimle iletişim kuran insanları iki çift gülen gözle karşılayalım. Şimdiden Bayramınızı kutluyorum." dedi.
Konuşmaların ardından Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor Etkinlikleri A.Ş. personeli ve yönetimi tek tek bayramlaştı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Spor Etkinlikleri A.ş. Personeli Kongre Merkezi’nde Bayramlaştı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN