Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ahmet Övüç:

Giriş Tarihi: 22.7.2015 16:48 Güncelleme Tarihi: 22.7.2015 17:07
Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ahmet Övüç, Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde meydana gelen bombalı saldırı ile ilgili olarak, "Bu menfur saldırının birlik ve bütünlük yapımızı oluşturan güçlü kardeşlik bağlarına zarar vermesi mümkün değildir" dedi.
Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ahmet Övüç, "Ülkemizin birlik ve bütünlüğünü zedelemeye yönelik olarak Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde meydana gelen hain saldırı hepimizi derinden sarsmıştır. Bu menfur saldırının birlik ve bütünlük yapımızı oluşturan güçlü kardeşlik bağlarına zarar vermesi mümkün değildir. Milletimiz teröre asla pirim vermedi ve vermeyecektir. Ülkemizin neresinde olursa olsun huzurumuzu bozmaya hiçbir güç yeterli olmayacaktır. Ülkemizin birlik ve bütünlüğüne yapılan bu saldırıyı lanetliyor, hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet diliyorum" diye konuştu.
Övüç ayrıca, "Adıyaman’da güvenlik güçleri ile terör örgütü PKK mensupları arasında çıkan çatışmada şehit düşen Jandarma Uzman Onbaşı Müsellim Ünal’a Allah’tan rahmet, Türk Milleti ve kederli ailesine başsağlığı diliyorum Milletimize yönelik tüm saldırı ve tehditler tarih boyunca olduğu gibi bu günde bertaraf edilecektir. Devletimizin bu terörist saldırılara en kısa sürede gerekli cevabı vereceğinden şüphemiz yoktur" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ahmet Övüç:
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN