Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Parti Milletvekili Adayı Mustafa Elitaş:

Giriş Tarihi: 1.10.2015 15:48 Güncelleme Tarihi: 1.10.2015 15:57
AK Parti Kayseri Milletvekili Adayı Mustafa Elitaş:
AK Parti Milletvekili adayı Mustafa Elitaş, seçim çalışmaları kapsamında eski sanayi bölgesindeki esnafları ziyaret etti. Ziyarette konuşan Elitaş, "Bu ülkede yaşayan kim varsa siyaseti, seçimde elde edeceği rantı, şehit cenazelerini istismar etmeyi bir kenara bırakıp bu ülkenin uzun yıllardır sorunu olan bu yarayı çözmek için elini taşın altına koymalı ve gayret göstermeliler" dedi.
Eski sanayi esnafına yapılan ziyarete, AK Parti Kayseri Milletvekili adayı Mustafa Elitaş ve AK Parti Kocasinan ilçe teşkilatı üyeleri katıldı. Ziyarette milletvekili adayı Elitaş, esnaftan 1 Kasım seçimleri için destek istedi. Esnafa yapılan ziyarette gündemi değerlendiren Elitaş, "1 Kasım seçimlerine adım adım yaklaşıyoruz. Biz Kayseri milletvekili adayları olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. 4 Ekim’de sayın genel başkanımızın başkanlığında Ankara’da bir toplantı yapacağız. Orada 26. dönem 1 Kasım seçimlerinin AK Parti nezdinde ki gelecekle ilgili seçim beyannamesini kamuoyu ile paylaşacağız. Dün duyduğumuz kadarıyla Cumhuriyet Halk Partisi seçim beyannamesini açıklamış. Her parti kendi beyannamelerini açıklayacaklardır. 1 Kasım’da vatandaşlarımız sandığa gittiğinde AK Partinin seçim beyannamesini ve başka partilerin seçim beyannamesini görüp, değerlendirecekler. Vatandaş zihin süzgecinden geçirmeyi çok iyi biliyor. Hiç kimse bu milletten kendisini daha iyi hesap bilen, daha akıllı olduğunu iddia etmesin. Çünkü seçimlerde sandıkta herkes gerekli oyunu gerekli şekilde veriyor. 78 milyon vatandaş 54 milyon seçmen kanaatlerini ortak noktaya doğru getiriyorlar" diye konuştu.
Terör olaylarına da değinen Elitaş, "Terör meselesi sadece AK Partinin değil, 78 milyonun meselesidir. Bu ülkede yaşayan her kim varsa siyaseti, seçimde elde edeceği rantı, şehit cenazelerini istismar etmeyi bir kenara bırakıp bu ülkenin uzun yıllardır sorunu olan bu yarayı çözmek için elini taşın altına koymalı ve gayret göstermeliler. Her kim ki bu işte çözüm için samimiyetle, iyi niyetle gayret gösteriyorsa onunla birlik ve beraber olmak çözüm için sağduyulu siyasetçilerin, Türk vatandaşlarının en önemli görevidir. Buna katkı sağlayan herkese ‘eyvallah’ deriz" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti Kayseri Milletvekili Adayı Mustafa Elitaş:
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN