Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sultan Iı.abdulhamit Han’ı Anma Programı

Giriş Tarihi: 23.2.2015 11:18
Sultan Iı.abdulhamit Han’ı Anma Programı
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı Gençlik Merkezince Sultan II.Abdulhamit Han’ı Anma programı düzenlendi.
Osmanlı Devletinin 34. Padişahı İlim ve İrfan Sahibi Sultan II.Abdülhamid Han’ı ölümünün 97.yılında Gençlik Merkezi’nde düzenlenen program eşliğinde rahmetle anıldı.
Sultan II. Abdulhamit Han’ı Anma Programına, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Remzi Arkaltı, Gençlik Merkezi Müdürü Ayhan Çivit, ‘The Wonders Of Solstice’ Projesi kapsamında İrlanda, Yunanistan, Letonya, İtalya, Polonya’dan Kilis’e gelen yabancı misafirler, Gençlik Merkezi Liderleri ve Gençlik Merkezi üyeleri katıldı.
Program sonunda konuşma yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Remzi Arkaltı, “Osmanlı Devletinin 34. Padişahı olan ve İmparatorluğun en zor dönemlerinde, devletinin tek karış toprak parçasını vermeden, 33 sene yöneten,Cihan Padişahı II. Abdülhamit Han’ın, yaptığı hizmetler ve izlediği politikalar ile Osmanlı Devletinin en büyük padişahları arasında yer almasını gençlerimize anlatmaya çalışacağız. Abdülhamit’i anlamak, her şeyi anlamak olacaktır” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sultan Iı.abdulhamit Han’ı Anma Programı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN