Türkiye'nin en iyi haber sitesi

10 Bin Suriyeli Aileye Gıda Yardımı Yapılacak

Giriş Tarihi: 1.7.2015 15:28 Güncelleme Tarihi: 1.7.2015 15:39
10 Bin Suriyeli Aileye Gıda Yardımı Yapılacak
Deniz Feneri Derneği savaş mağduru Suriye halkı için sürekli olarak yardım organizasyonu yapıyor. Dernek iyilik ayı Ramazan’da yardımlarını sıklaştırdı.
İç savaşın 5. yılında Deniz Feneri mültecilere yardım elini uzatmaya devam ediyor. Dernek Ramazan ayı vesilesiyle muhtaç Suriyeliler için daha hızlı yardım ulaştırma operasyonu içerisinde. Deniz Feneri Derneği İletişim Koordinatörü Recep Koçak konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Deniz Feneri’nin daima mazlumların yanında olduğunu ve Suriyeli mültecilere yapılan yardımların devam edeceğini belirtti.
Koçak ayrıca şunları söyledi:
“Biz biliyoruz ki Suriye halkı yalnız değil. Çok zor şartlarda yaşamaya çalışan bu insanlara halkımız daima kol kanat gerecek. Biz Deniz Feneri olarak yardımların ulaştırılmasında üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz. Mübarek Ramazan Ayı vesilesiyle Suriyeli kardeşlerimize giden yardımlarımıza ağırlık veriyoruz”
Dernek son dönemde Şanlıurfa, , Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Ankara, Osmaniye, Halep, Lazkiye şehirlerinde ve köylerinde yaşayan Suriyeli 10 bin aile için yollarda. Deniz Feneri Derneği tüm şube ve temsilcilikleri aracılığıyla ayrıca Kilis’te bulunan ofisiyle bayram öncesi savaş yaralısı insanların sofrasına aş koyuyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
10 Bin Suriyeli Aileye Gıda Yardımı Yapılacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN