Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bakan Müezzinoğlu: "Ülke Olarak Birlik Olmaya İhtiyacımız Var"

Giriş Tarihi: 29.4.2015 20:48 Güncelleme Tarihi: 30.4.2015 01:50
Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, “Ülke olarak birlik olmaya ihyacımız var” diyerek 7 Haziran seçimlerinin Türkiye için hayırlı olmasını diledi.
Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, ’nin Lüleburgaz ve Babaeski ilçelerinde AK Parti’nin seçim bürolarının açılışına katıldı. Babaeski ilçesindeki seçim bürosunun açılışında konuşan Bakan Müezzinoğlu, "Öncelikle 7 Haziran seçimleri Babaeski’mize, Kırklareli’mize, insanımıza hayırlı olsun. İnşallah bu ülke çok daha güzel günleri birlik ve beraberlik içerisinde yakalasın. Ve inşallah Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün muasır medeniyet seviyesinin üstünde bir Türk milleti ve muasır medeniyet seviyesinin üstünde bir Türkiye Cumhuriyeti bu millete hızla yürümeyi inşallah bizlere nasip etsin. 2023’te inşallah bugün geldiğimiz noktadan çok daha iyi noktalara el birliği ve gönül birliği ile geleceğiz. Bir şeye ihtiyacımız var; birbirimizi daha çok sevmeye, birlik olmaya. Birlikten güç doğurmak ve hep birlikte o istikrarlı güçlü yolculuğu yapmak. Bu güne kadar Trakya’nın bir çocuğu olarak gerek Babaeski’ye, Lüleburgaz’a, Kırklareli’ye, Tekirdağ, Çorlu, Çerkezköy ve Edirne’yi adım adım, köy köy, karış karış gezdik. Bu dönemde bize Bursa Milletvekilliği nasip olacak inşallah. Bir ayağımız Trakya’da, bir ayağımız Bursa’da olacak inşallah. Her zaman gönlümdeki yeriniz fiilen de devam edecek" diye konuştu.
Açılışın ardından Muharip Gaziler Derneği’ni ve Babaeski Devlet Hastanesi’ni ziyaret eden Bakan Müezzinoğlu, Kırklareli Ağız ve Diş Hastanesi’nin açılışına katılmak üzere ilçeden ayrıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bakan Müezzinoğlu: "Ülke Olarak Birlik Olmaya İhtiyacımız Var"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN