Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Fuar Alanı Ve Kongre Merkezi İçin İmzalar Atıldı

Giriş Tarihi: 2.10.2015 16:28 Güncelleme Tarihi: 2.10.2015 16:57
Fuar Alanı Ve Kongre Merkezi İçin İmzalar Atıldı
İl Özel İdaresi ve Trakya Kalkınma Ajansı’nın Güdümlü Proje Desteği ile Kırklareli Belediye Başkanlığı’nın da proje ortağı olduğu Fuar Alanı ve Kongre Merkezi’nin kuruluş protokolü için imzalar atıldı.
Kırklareli Valiliği Toplantı Salonu’nda gerçekleşen imza törenine, Kırklareli Valisi Esengül Civelek, Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Ziya Çetintaş ve Kırklareli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Alayayla katıldı.
Proje ortağı olarak Kırklareli Valiliği İl Özel İdaresi, Kırklareli Belediyesi, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası ile Kırklareli Ticaret Borsası’nın yer aldığı ve Trakya Kalkınma Ajansı tarafından desteklenecek proje, Kofçaz yolu üzeri Kırklareli Üniversitesi Kayalı Yerleşkesi yakınlarında 39 bin 384 metrekarelik alana inşa edilecek.
İnşa edilecek olan Kırklareli Fuar Alanı ve Kongre Merkezi’nde, sergi salonu ve fuaye, açık fuar alanı, park, çok amaçlı salon, araç otoparklarının yer alacağı belirtildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fuar Alanı Ve Kongre Merkezi İçin İmzalar Atıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN