Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci:

Giriş Tarihi: 10.7.2015 09:18 Güncelleme Tarihi: 10.7.2015 16:30
Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci:
Belediyesine bağlı kurs merkezlerini ziyaret eden ve kursiyerlerle birlikte çalışmalara katılan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek kursiyerlerin çalışmalarına katıldı.
Yapılan çalışmaları inceleyen ve çalışmalar hakkında bilgiler alan Bahçeci, "Kurslarımıza olan ilgi bizleri mutlu ediyor. Bizlerde kursiyerlerimizin çalışmalarını yerinde görerek çalışmalarına destek sunuyoruz" dedi.
Kırşehir Belediyesi’ne bağlı Kervansaray Mahallesi, Bahçelievler Nene Hatun Konağı, Aile Yaşam Merkezi ve Belediye Gençlik Merkezi yaz döneminde ki kurs merkezlerini ziyaret eden Bahçeci, "Belediyemiz yapmış olduğu projelerin tamamlayıcı unsuru insan unsurudur.
Çünkü hayata koyduğumuz projelerde insan faktörü olmazsa o projeler başarısızı sayılır. Binaların tek başlarına bir bina olarak kıymeti yoktur. Eğer bu binaların içine insanları da katabiliyor isek başarılı olmuş oluruz. Çok şükür ki bizim hayata geçirdiğimiz bütün projeler vatandaşlarımız tarafından yoğun ilgi topluyor. Kervansaray Mahallesi Kurs Merkezimiz, Bahçelievler Nene Hatun Konağı Kurs Merkezimiz, Aile Yaşam Merkezimiz ve Belediye Gençlik Merkezimiz de yaz döneminde açtığımız çeşitli alanlardaki kurslar bayanlarımız, gençlerimiz ve çocuklarımız tarafından yoğun ilgiyle karşılanıyor. Çocukların, gençlerin ve hanımların gözlerindeki mutluluk beni çok mutlu etti." diye konuştu.
İnsanların kendilerini geliştirmelerine yardımcı olduklarını anlatan Belediye Başkanı Bahçeci, "Her zaman söylediğim bir şey var. Herkesin en az bir müzik ve spor dalında kendini geliştirmesi çok önemli. Bizlerde bunu gerçekleştirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gelecek nesillerin eğitim, sosyal, kültürel ve kişisel alanda kendilerini geliştirmeleri için her alanda kurslar düzenliyoruz. Kurslarımıza katılan herkese çok teşekkür ediyorum ve velilerimize daha çok katılımın olması için sesleniyorum. Çocuklarımızın hem güvenli bir ortamda hem de sağlıklı bir ortamda kendilerini geliştirip eğitebilecekleri alanlar yaptık. Bu alanlara katılımının ve katılımın ardından sürekliliğin sağlanması da çok önemli. Bizler Türk toplumu olarak prensipler konusunda biraz sıkıntı yaşıyoruz. Başladığımız işleri yarıda bırakma ya da başlamaya cesaret edemiyoruz. Onun için bu kurslara herkesi davet ediyorum. “ ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci:
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN