Fen-edebiyat Fakültesinde Dekanlık Devir Teslim Töreni Yapıldı

Giriş Tarihi: 7.10.2015 08:38 Güncelleme Tarihi: 7.10.2015 09:42
Fen-edebiyat Fakültesinde Dekanlık Devir Teslim Töreni Yapıldı
Ahi Evran Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesinde devir teslim töreni yapıldı.
Prof. Dr Vatan Karakaya, Fen-Edebiyat Fakültesi dekanlık görevini düzenlenen tören ile Prof. Dr. Nadir İlhan’a teslim etti.
Fen-Edebiyat Fakültesinde gerçekleşen devir teslim törenine Genel sekreter Doç. Dr. Rüştü Yeşil, Rektör Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Davut Aydın ve Fen-Edebiyat Fakültesi öğretim elemanları katıldı.Törende yaptığı konuşmada Fen-Edebiyat Fakültelerinin genel sıkıntılarından bahseden Rektör Prof. Dr. Vatan Karakaya, hem fakülte içerisindeki öğretim elemanı birlikteliği, hem de eğitim-öğretim camiasındaki görevi yerine getirmede yeni dekanın başarılı olacağına inandığını ifade etti.
Fen-Edebiyat Fakültesi Dekanlık görevini devralan Prof. Dr. Nadir İlhan ise fakülte için çalışmalarını en üst düzeyde yapacaklarını anlattı. İlhan, “Biz burada sorumluluğumuzla birlikte istişareye dayalı olarak fakülte birimlerimizi çalıştıracağız. Öncelikle idare kısmındaki daha sonra fakültemizin çeşitli birimlerindeki arkadaşlarla istişare ederek fakültemiz için ne yapabiliriz, en iyisi nasıl olur bunu konuşacağız." dedi.
Gerçekleşen törenin ardından akademik personel ile rektör Karakaya bir araya geldi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fen-edebiyat Fakültesinde Dekanlık Devir Teslim Töreni Yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN