Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Uykusuz annelerin beklediği kitap çıktı!

Yeni annelere uyku eğitimi konusunda destek olan 'in beklenen kitabı '''' raflardaki yerini alıyor.

Giriş Tarihi: 14.11.2019 16:05 Güncelleme Tarihi: 14.11.2019 16:37
Uykusuz annelerin beklediği kitap çıktı!

Uykusuzluk, annelerin en büyük kabusu. Özellikle yenidoğan bebek annelerinin nasıl baş edeceklerini bilmedikleri bu kronik sıkıntı, ''Uyku Eğitimi'' adı verilen bir eğitimle rahatlıkla çözülebiliyor.

Esra Teymur Şimşek, oğlu Tarık'ın doğumundan sonra uyku eğitimi konusunu araştırmaya başlamış ve uzman uyku koçlarından aldığı destekle oğluna uyku eğitimi vermiş bir anne. Uyku eğitiminden sonra hayatının tamamen değiştiğini fark eden Şimşek, İngiltere'nin en ünlü uyku koçlarından Violet Gianonne'den uyku koçluğu eğitimi ve uyku koçu sertifikası aldı ve profesyonel olarak uyku eğitimi vermeye başladı.

Türkiye'nin her yerinde uyku eğitimi seminerleri veren İrlandalı Anne, verdiği eğitimlerle onlarca çocuğun ve annenin hayatının değişmesine sebep oldu. Bu konudaki deneyimlerini ve annelere yol gösterecek metotları kitaplaştıran İrlandalı Anne'nin ilk kitabının adı: Adım Adım Uyku Eğitimi – Uyku Düzeni Oluşturma.

Kitapta, bebeğin doğumundan 2 yaşını doldurmasına kadar anneleri bekleyen süreçler ve bu süreçlerde uyku eğitimi verebilmek için düzen oluşturmanın ipuçları yer alıyor. Bebeğin gelişimine göre dönem dönem ayrılan kitabın içeriği, hangi dönemde olursa olsun bebeğine uyku eğitimi vermek isteyen annelere yol gösteriyor.

KİTABI SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Uykusuz annelerin beklediği kitap çıktı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN