Türkiye'nin en iyi haber sitesi

’nde Bir Çoban Donarak Öldü

Giriş Tarihi: 19.2.2015 11:19
Kocaeli’nde Bir Çoban Donarak Öldü
Valiliği’nde düzenlenen ve ilde devam eden yoğun kar yağışının olumsuz etkileri ile alınan tedbirler hakkında bilgilendirme toplantısında, Gebze’de bir çobanın donarak öldüğü bilgisi verildi.
Kocaeli Valiliği’nde düzenlenen bilgilendirme toplantısında Vali Yardımcısı ve Afet ve Acil Durum Yönetim Merkezi Başkan Vekili Abdullah ETİL tarafından Kocaeli’yi etkileyen yoğun kar yağışı ve soğuk havanın olumsuz etkileri ve alınan tedbirler ile ilgili bilgiler verildi. Toplantıda Gebze ilçesinde bir çobanın donarak hayatını kaybettiği basın mensuplarına aktarıldı
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğünde düzenlenen bilgilendirme toplantısına; Vali Yardımcısı ve Afet ve Acil Durum Yönetim Merkezi Başkan Vekili Abdullah Etil’in yanısıra, İl Afet Müdürü Osman Metin Saroğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanı Mustafa Altay, Emniyet Müdür Yardımcısı Erbil Karacan, İl Jandarma Komutanlığından Yüzbaşı Yücel Terkos, Karayolları 14. Şube Şefi Mehmet Kaplan, Sakarya Dağıtım A.Ş’den Caner Karvan, Sedaş Bakım Yönetim Müdürü Mehmet Reşat Karaman katıldı.
Vali Yardımcısı ve Afet ve Acil Durum Yönetim Merkezi Başkan Vekili Abdullah Etil olumsuz hava şartları nedeniyle alınan tedbirlerin tüm kurum kuruluşlara iletildiğini belirtek, “Dünden itibaren yaşadığımız kış şartlarında da bütün kamu kurum ve kuruluşları ekiplerini hazırlamış ve planlamalarını önceden yapmışlardı. Karayolları 14. Şefliği 40 personel ve 25 araçla kar mücadelesi veriyor. Sakarya Elektrik Dağıtım AŞ. 131 personel ve 63 araçla müdahale için hazırlığını yaptı. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi de 290 personel ve 185 araçla çalışmalarını sürdürüyor. İlçelerimizde normal yaşantıyı etkileyebilecek herhangi bir sıkıntı yok. Yollarımız açık, ulaşımla ilgili herhangi bir sorun yok. Sadece Gebze’nin Tepemanayır mevkiinde 1946 Bursa Doğumlu N. S. isimli bir vatandaşımızın vefat ettiği bilgisini aldık. Ölüm nedenini bilmiyoruz. Emniyet Bölgesinde son 24 saat içerisinde 20 yaralamalı trafik kazası meydana gelmiş” şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kocaeli’nde Bir Çoban Donarak Öldü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN