Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Büyükşehir’de Yeni Görevlendirme

Giriş Tarihi: 23.2.2015 16:48
Büyükşehir’de Yeni Görevlendirme
Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı’na, Başbakanlık Özürlüler İdaresi eski Başkanı Bekir Köksal getirildi.
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Osman Poyraz, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Koordinatörlüğü’ne getirildi. 2005 yılından itibaren Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nde görev yapan ve birçok projede imzası bulunan Osman Poyraz ayrıca, Sağlık ve Sosyal Hizmetler konusunda Genel Sekreter Danışmanlığı görevini de yerine getirecek. Osman Poyraz’dan boşalan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı görevine ise Başbakanlık Özürlüler İdaresi eski Başkanı Bekir Köksal getirildi.
BEKİR KÖKSAL KİMDİR?
Bekir Köksal 1972 (43) 1994 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nü bitirdikten sonra Yüksek Lisansını Marmara Üniversitesi-SBE Mahalli İdareler ve Yerinden Yönetim Bilim dalında tamamladı. Köksal, İstanbul Üniversitesi-Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Anabilim dalında doktora çalışmasına devam etmektedir. Memuriyete 1997’de İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde başladı. Araştırma Müdür Yardımcılığı yaptı. 1999’da Teftiş Kurulu Başkanlığı’na Müfettiş olarak, 1999-2003 yılları arasında Darülaceze, Sağlık İşleri Müdürlüğü ve Özürlüler Merkezi’nde idari görevlerde bulundu. 2004 tarihinde İstanbul Valiliği İl Mahalli İdareler Müdürlüğü’ne müdür olarak atandı. 2006 tarihinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi Engelliler Müdürlüğü görevine getirildi. 2010-2011 Başbakanlık Özürlüler İdaresi Başkanlığı görevini yürüttü. Son olarak Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Bakanlık müşaviri olarak görev yapan Köksal, aynı zamanda 26 Ekim 2011 tarihinden itibaren IBB Engelliler Müdürlüğü görevini yürüttü. Köksal evli ve üç çocuk babasıdır.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Büyükşehir’de Yeni Görevlendirme
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN