Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hedef, Esnafın Huzurlu Ve Bereketli Ticaret Yapması

Giriş Tarihi: 8.3.2015 12:08 Güncelleme Tarihi: 8.3.2015 17:57
Hedef, Esnafın Huzurlu Ve Bereketli Ticaret Yapması
İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Turan Güneş caddesi Zincirlikuyu Camii çevresinde bulunan esnaflar ile sabah kahvaltısında bir araya geldi.
Zincirlikuyu Camii yanındaki İmamoğluları Nalburiye’nin sahipleri Şükrü ve Mehmet Baştürk kardeşlerin ev sahipliğinde gerçekleşen kahvaltıda Başkan Doğan’a Belediye Meclis üyesi Nevzat Tekinsav, İzmit Belediyesi Esnaf Masası Koordinatörü Adnan Metin de eşlik etti.
Etkinlikte esnaflarla tek tek sohbet edip, onların sorunlarını dinleyen Doğan, “Esnaflığı bilen bir kardeşiniz olarak yaptığınız işi aynı çizgide sürdürmek çok kolay bir iş değil. Bunu yapabilmenin sırrı bana göre çok çalışmak, dürüst olmak, kanaat getirmek ve en önemlisi insanı sevmektir. İzmit Belediyesi olarak bugüne kadar sizlere yönelik çok sayıda projeyi hayata geçirdik. Son olarak yine sizler için belediye bünyemizde Esnaf Masamızı kurduk. Bu masamızı kurmamızın asıl amacı sizlerin istek ve şikayetlerinin belediye birimlerine daha hızlı ulaştırılması ve daha hızlı çözüm üretilmesidir. Dileğimiz sizin daha huzurlu daha sağlıklı ve daha bereketli ticaret yapmanızdır” dedi
Cephanelik’te yapılacak olan şehir hastanesinin bölgeye çok büyük katkılar sağlayacağını da belirten Doğan, “Günde 20 bin hasta kapasiteli bu hastanemiz bölgenin cehresini değiştirecek. Bu sayede şehrimiz, bölgemiz ve özellikle bölge esnafımız kazanacak” şeklinde konuştu.
Kahvaltı sonrası esnafları dükkanlarında ziyaret ederek sorunlarını ve taleplerini tek tek dinleyen Başkan Doğan kendisine iletilen sorunlarla yakından ilgilendi. Bölge esnafları da Başkan Doğan’a teşekkür ederek, “İzmit’te yaşadığımız için, bizim içimizden, bizi anlayan bir belediye başkanımız olduğu için çok şanslıyız” dediler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hedef, Esnafın Huzurlu Ve Bereketli Ticaret Yapması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN