İkbal Gürpınar, Darıcalı Bayanlarla Buluştu

Giriş Tarihi: 9.3.2015 12:58 Güncelleme Tarihi: 9.3.2015 14:46
İkbal Gürpınar, Darıcalı Bayanlarla Buluştu
Darıca Belediyesi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde düzenlediği etkinlikle, İkbal Gürpınar’ı Darıcalı bayanlarla buluşturdu.
Programın açılış konuşmasını yapan Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak programlarına yoğun ilgi göstererek salonu dolduran tüm bayanlara teşekkür ederek Kadınlar Günü’nü kutladı.
Başkan Karabacak kadının toplumdaki önemine değinerek kadınların her türlü sevgi ve saygıyı hak ettiğine vurgu yaptı. Başkan Karabacak, son yıllarda yasal anlamda yapılan düzenlemelerle kadınların hak ve hürriyetlerinde yeni kazanımlar elde ettiğini ifade ederek, “Hayatın her anında varlıkları ile bizlere güç katan ,çocuklarımızı eğiten, yüreklerindeki sevgiyi karşılık beklemeksizin bizlere veren bütün kadınlarımızın, bu anlamlı gününü kutluyor, ailesi ve sevdikleriyle birlikte sağlıklı ve mutlu bir hayat diliyorum” dedi.
Programda sahne alan İkbal Gürpınar etkileyici sohbet ve şiirleriyle, izleyicilerin keyifli dakikalar geçirmesini sağladı. Emre Ermiş’le birlikte zaman zaman ilahiler de okunduğu program öncesinde katılımcılara karanfil ve İkbal Gürpınar’ın “Elbet Bir Gün” isimli kitabı hediye edildi. Programın sonunda Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak’ın eşi Teslime Karabacak tarafından İkbal Gürpınar’a günün anısına bir çiçek takdim etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İkbal Gürpınar, Darıcalı Bayanlarla Buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN