Kağıtsporlu Atletler Zirve Yaptı

Giriş Tarihi: 11.3.2015 10:58 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Bu yıl ilk kez Atletizm Federasyonu tarafından organize edilen Belediyeler arası Salon Atletizm Şampiyonasında Büyükşehir Belediye Kağıtspor kulübü 15 takım arasından üçüncü oldu.
Bu yıl Atletizm Federasyonu tarafından ilk kez organize edilen Belediyeler arası Salon Atletizm Şampiyonası 7 Mart tarihinde İstanbul Aslı Çakır Atletizm Salonunda yapıldı. 17’si bayan, 15’i erkek toplam 32 belediye takımının katılımı ile yapılan ve büyük ilgi gören Belediyeler arası Salon Atletizm Şampiyonası büyük çekişmelere sahne oldu. Atletizmin daha geniş kitlelere yaymak, belediyeleri atletizme yönlendirmek için yapılan şampiyonada Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtsporlu atletler yine zirve yaptı.
İlk yapılan şampiyonada erkeklerde Ankara Büyükşehir Belediyesi EGO Spor Kulübü 80 puanla şampiyon olurken, Mersin Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü 71 Puanla ikinci, Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübü ise 66 Puanla üçüncü oldu. Bayanlarda ise Sakarya Büyükşehir Belediyesi 82.5 puanla şampiyon olurken, Bursa Osman Gazi Belediye Spor Kulübü 78 Puanla ikinci, Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü ise 73 puanla üçüncü oldu. Müsabakaların ardından dereceye giren kulüplere kupaları Federasyon yetkilileri tarafından düzenlenen törenle verildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kağıtsporlu Atletler Zirve Yaptı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN