Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Körfez Zabıtası Pazar Yerlerini Denetledi

Giriş Tarihi: 20.3.2015 15:38 Güncelleme Tarihi: 20.3.2015 16:27
Körfez Zabıtası Pazar Yerlerini Denetledi
Körfez Belediyesi Zabıta ekipleri, halkın temel gıda maddelerinin karşılandığı pazar yerlerine denetim gerçekleştiriyor.
Körfez Belediyesi, halk sağlığı kapsamında ilçedeki semt pazarlarına yönelik denetimlerine ara vermeden devam ediyor. Yapılan denetimlerde vatandaşa sağlıksız gıda maddeleri satan esnafa müsaade edilmedi ve denetimlerde eksik bulunan hususlar konusunda pazar yeri esnafı bilgilendirildi. Muayene yılı geçen ve farklı eksikliklere sahip olanlara ise cezai işlem uygulanacağı belirtildi. Birçok esnafa da eksikliklerini gidermesi hususunda süre tanındı. Denetimler sırasında temizlik uyarısı da yapıldı.
Pazar yerlerinin denetlenmesine yönelik denetim ve çalışmaların yapılması Körfezlilerin rahat bir şekilde alışveriş yapmaları sağlanıyor. Zabıta ekiplerinin denetimler sırasında göstermiş oldukları detaylı ve titiz çalışmalarından ötürü vatandaşlardan da büyük destek ve teşekkür aldılar.
Gerçekleşen denetimlerin artarak devam edeceğini vurgulayan yetkililer, “Halkımızın sağlığını tehdit edecek hiçbir konuda taviz vermiyoruz. Önceliğimiz insandır. Vatandaşlarımıza uygun bir şekilde gıda dağıtımı ve satışının sağlanması ile ilgili yürütülecek çalışmalar ve hizmetler bizim önceliklerimiz arasındadır. Halkımıza ulaşacak ürünlerin sağlıklı olması, uygun koşullarda vatandaşlarımız mağdur edilmeden satılması çok önemli bir konudur” ifadelerini kullandılar.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Körfez Zabıtası Pazar Yerlerini Denetledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN