Başkan Baran Hasta Ve Yaşlıları Ziyaret Etti

Giriş Tarihi: 27.3.2015 12:18 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
Başkan Baran Hasta Ve Yaşlıları Ziyaret Etti
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Körfez’de ikamet eden hasta ve yaşlı vatandaşları evlerinde ziyaret ederek moral verdi.
Başkan İsmail Baran’a hasta ve yaşlı ziyaretlerinde AK Parti Körfez İlçe Başkanı Osman Badem ve yönetimi, Belediye Meclis üyeleri, Birim Müdürleri eşlik etti. Hasta ve yaşlı vatandaşların durumlarıyla ilgili ailelerinden çeşitli bilgiler alan Başkan Baran, yapılması gereken konuların halledilmesi için gerekli talimatları bizzat verdi.
Ziyaretlerde hastalara geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan İsmail Baran, “Vatandaşlarımızın iyi de günde kötü günde de yanlarında olmaya özen gösteriyoruz, AK Parti Körfez İlçe Başkanı Osman Badem ile birlikte hasta hemşerilerimizi ziyaret edip, hayır dualarını alıyoruz. Hasta vatandaşlarımızın hepsine Allah’tan acil şifalar diliyorum” dedi. Belediye Başkanı İsmail Baran ve İlçe Başkanı Osman Badem’in ziyaretleri karşısında duygulandıklarını ve moral bulduklarını ifade eden hasta vatandaşlar, Başkan Baran’a teşekkür etti.
Gerçekleştirilen ziyaretlerin hasta ve yaşlı vatandaşların yüzlerini güldürdüğünü ve onların ihtiyaçlarının karşılanması adına gerekli talimatları veren Başkan Baran’a hasta ve yaşlı vatandaşların aileleri memnuniyetlerini ifade etti. Başkan Baran, “Devletimizin şefkat elinin her zaman vatandaşlarımızın yanında olduğunu bilmesini istiyoruz. Vatandaşlarımızın acısına ve sevincine ortak olmaya çalışıyoruz. Özellikle yaşlı ve yardıma muhtaç ailelerimize öncelik veriyoruz. Hasta ve yaşlılarımızı evlerinde ziyaret ediyor, bir nebze moral kaynağı olmaya çalışıyoruz” ifadelerini kullandı. Başkan Baran, vatandaşlarımızın yaşamlarını kolaylaştırmak amacıyla onların istek ve talepleri doğrultusunda çalışmalara yön verdiklerini söyledi.
Körfez genelinde hasta ve yaşlı ziyaretlerinin kesintisiz devam edeceğini belirten Başkan Baran, “Yaşlılarımızın duası gayretimizi artırıyor. Onların duası bize güç veriyor. Asla onları üzmemeli, hayat tecrübelerinden ilham almalıyız. Hastalarımıza da cenabı Allah’tan şifa diliyor, bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Baran Hasta Ve Yaşlıları Ziyaret Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN