Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkan Üzülmez Acısu’da Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

Giriş Tarihi: 30.3.2015 11:48 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 17:24
Başkan Üzülmez Acısu’da Vatandaşlarla Bir Araya Geldi
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Acısu mahallesinde de cami çıkışı cemaatle bir araya geldi.
Cami çıkışı başkanı gören Acısulular, Kartepe genelindeki yol iyileştirme düzenlemeleri kapsamında Acısu Kapalı Pazar Alanı’nın da asfaltlanmasından duydukları memnuniyeti Başkan Üzülmez’e teşekkür ederek ifade ettiler.
Vatandaş odaklı hizmetlerini ilçenin farklı köşelerinde sorunların çözümünde uygulatan Başkan Üzülmez, mahalle ziyaretleri ile de vatandaşın memnuniyetini halkın içinde istişare halinde ve kesintisiz iletişim kurarak sürdürüyor. Önceki gün de Acısu Mahallesi’nde cami çıkışı vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Üzülmez, “Birlikte yönetim modelini çerçevesinde çalışmalarımızı halkımıza anlatarak sizler vasıtasıyla da geniş kitlelere yayma hedefindeyiz. Halkımızın hayatını kolaylaştıracak hizmetleri de sağlarken 7’den 77’ye herkesin görüşüne saygı gösteriyoruz. Bunu da sokaklarda sizlerle yaptığımız istişareler ve hasbihallerle ortak fikirde birleşerek sağlıyoruz” dedi.
Belediye Başkanı Üzülmez’i yanlarında görmekten mutluluk duyduklarını ifade eden Acısu Mahalle sakinleri adına Mahalle Muhtarı Turan Şen, Acısu bölgesinde gerçekleşen belediye hizmetleri için teşekkür etti. Muhtar Şen, “Ulaşım ve üst yapı iyileştirmeleri konusunda başkanımın sergilediği performanstan dolayı mahalle sakinleri adına teşekkür ederim. Üst geçit ile güvenli ulaşım sağlanırken Acısu Kapalı Pazar Alanının da asfaltlanması bizler için çok önemli düzenlemeler” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Üzülmez Acısu’da Vatandaşlarla Bir Araya Geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN